TÀnane kuupÀev 12 Dets 2018, 23:36

KÔik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

2. leht 3-st [ 55 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  JĂ€rgmine
Autor SÔnum
 Teema pealkiri: Re: "Eesti otsib superstaari 2011" Oti erisaade
PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 23:38 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
Breezer kirjutas:
Mina mÀletan kui tal plaat vÀlja tuli ja temaga Orkutis suhtlesin ja siis temalt autogrammi palusin. Sain vastuseks, et ainult HSM etenduse jÀrgselt jagatakse autogramme. Ja sinna see jÀigi :( Ma ei tea kuidas peale kontserti Ott vÔi siis turvamees suhtuks kui ma tahaks autogrammi plaadile.

Mu teada HSM jÀrel said ikka kÔik kes tahtsid - paljude kogemusest.... Omaenda loendamatutest kogemustest Oti kontserdite eel vÔi jÀrel eelmisel ja selgi aastal julgen öelda - seda kinnitab enamik neid fÀnne, kellega suhelnud oleme siin ja enne Orkutis - et mitte kunagi ei ole olnud Otilt autogrammi saamisega vÔi lihtsalt pildistamise vÔi suhtlemisega probleemi...
Vahel harva olen kuulnud, et kui ta kiirustab jÀrgmisele kontserdile nÀiteks, ei ole sellist vÔimalust olnud...
Tavaliselt ta tuleb ise oma fÀnnide juurde. Kuressaare kontserdil, kus oli ligi 9000 inimest, andis ta autogramme terve tunni pÀrast oma kontserti (samal ajal olid juba laval TÀtte ja Matvere ...). :) :) keegi ei jÀÀnud ilma ei pildist, ei autogrammist :) :)

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 23:43 

No sel juhul tuleb mul edasi ĂŒritada :) Ma sain just teada et mu sugulane on Oti kursaĂ”de ja elavad lausa ĂŒhel tĂ€naval :D

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 06 Apr 2011, 18:46 
Kasutaja avatar

Tsiteeri:
Tavaliselt ta tuleb ise oma fÀnnide juurde. Kuressaare kontserdil, kus oli ligi 9000 inimest, andis ta autogramme terve tunni pÀrast oma kontserti (samal ajal olid juba laval TÀtte ja Matvere ...). :) :) keegi ei jÀÀnud ilma ei pildist, ei autogrammist :) :)

Vahel imestan, kuidas kĂŒll ĂŒhte inimesse nii palju headust mahub.. :)

PostitusPostitatud: 06 Apr 2011, 18:48 
Kasutaja avatar

Breezer kirjutas:
Ma sain just teada et mu sugulane on Oti kursaĂ”de ja elavad lausa ĂŒhel tĂ€naval :D

Ott on siis omamoodi "boy next door" ....:lol:

PostitusPostitatud: 06 Apr 2011, 19:02 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Aga praegu just pool tundi tagasi öeldi Sky Plusist, juhatades sisse Oti "SĂŒte peal...." ..., et homme tuleb vaadata TV3 erisaadet Otist - tehti sĂ”bralikku reklaami Otile :).

Eemal

PostitusPostitatud: 06 Apr 2011, 19:15 
Kasutaja avatar

Juba kuu aega saab seda saadet oodatud, Ônneks pole palju enam jÀÀnud..

PostitusPostitatud: 07 Apr 2011, 18:02 
Kasutaja avatar

Tervitus Breezer :) RÔÔm kohe vaadata ,et uued liikmed on kohe aktiivsed ka :)
Ja kui sul tekib vĂ”imalus autogrammi kĂŒsida, siis Ă€ra karda teda :) Pole mĂ”tet :) Sest nii hea sĂŒdame ja auraga inimest ei ole mĂ”tet karta ;)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Apr 2011, 21:52 

Saade oli hea !
LÔpuks ometi olen sattunud seltskonda, kus on samasugused andunud Oti fÀnnid. Sest sÔbrad ei saa ju aru miks ma nii vÀga teda fÀnnan :lol:
Mis autogrammi saamisesse puutub, siis mulle tundub et raskem ĂŒlesanne on ööklubis peale esinemist turvadest mööda saada. Ei jÀÀ mul muud ĂŒle, kui jĂ€rgmisel korral ĂŒritada.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Apr 2011, 22:07 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Ööklubis on jah raskem vast.
Seal ei ole ĂŒritanudki.
Aga nendel loendamatutel muudel kontserditel, kus olen pÔhiliselt kÀinud (ja paljudel teistelgi sama kogemus), pÀevasemal ajal, on see hoopis teine asi.

Suvistel vabaĂ”hukontserditel nĂ€iteks pole see ĂŒhelgi juhul probleem - olenemata stiilist :D.

Aga tore oli see, et saatesse sattus sisse palju pikemalt salvestusmaterjali, kui toimetaja esialgu meie fÀnnirahvale lubanud oli :).

Eemal

PostitusPostitatud: 07 Apr 2011, 22:21 

Ma pole veel ĂŒhelgi pĂ€evasel ĂŒritusel kĂ€inud.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Apr 2011, 22:34 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Breezer kirjutas:
Ma pole veel ĂŒhelgi pĂ€evasel ĂŒritusel kĂ€inud.

Ai, siis oled sa kĂŒll pĂ€ris paljust ilma jÀÀnud :) - need Ă”htused vĂ”i pĂ€evased (mitte öised;) ballaadistiilis kontserdid, kus Ott ise klaveriga nĂ€iteks - need on ĂŒletamatud....

Kindlasti vÔta ette :).

Meie rubriigis Muljed on paljude selliste kohta nii Orkuti kommuuni varasemate muljete nö kokkuvÔtteid, kui ka novembrist alates reaalajas muljed.

Eemal

PostitusPostitatud: 08 Apr 2011, 00:33 
Kasutaja avatar

eks ta on jh nii Breezer, et sa pead ikka nendele Oti pĂ€evastele ĂŒritustele ka jĂ”udma ;) kasvĂ”i ĂŒhele :) klaver ja Ott koos :) mine ja sa kohe kindlasti ei kahetse (kĂ”las praegu nagu mingi valimislubadus :D:D) :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 08 Apr 2011, 09:33 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Vaata saadet!

PostitusPostitatud: 08 Apr 2011, 15:37 
Kasutaja avatar

Saade oli liiga lĂŒhike :D Ma lausa vĂ”ikski Otti kuulama-vaatama jÀÀda. Ning ka naeratus ei tahtnud kogu saate vĂ€ltel kaduda...

PostitusPostitatud: 08 Apr 2011, 15:48 
Kasutaja avatar

Olen nĂŒĂŒd seda Oti erisaadet kaks korda vaadanud. Emotsioonid on laes :) Ei suuda kuidagi maha rahuneda :D
Elada seda Superstaarisaate perioodi uuesti lÀbi oli tÔeliselt hingeline elamus:) JÀlle mina ja minu pisarad :) Uskumatu, kaua vÔib???
Oti fĂ€nnklubi sai eriti palju eetriaega, mille ĂŒle meil kĂ”igil on vĂ€ga hea meel :) Paari minuti asemel tunduvalt pikemat aega :)
See on ikka vĂ€ga kummaline, et me Aileniga kahekesi just sellele Überlingeni kontserdile koos sattusime :) Ja, et just see kontsert valiti vĂ€lja saate jaoks nende vĂ€ga paljude erinevate hulgast. Seal filmiti pĂ€ris palju, nii Otti kui ka fĂ€nne. See kĂ”ik toimus ju enne, kui meie saate tegelemisele lĂ€ksime. SeetĂ”ttu ongi kĂ”ik vĂ€ga pĂ”nev kokkusattumus. Kaameramees ja mikrimees tundusid jah kuidagi vĂ€ga tuttavad ja me panime lĂ”puks Aileniga pildi ka kokku. Aga ma ei osanud kĂŒll midagi sellist loota :) Saatus, mis muud...
MontaaĆŸitöö oli kĂŒll vĂ€ga super!!! MĂ”tlesime, et huvitav, kuidas see kĂŒllaltki suur materjal, mis filmiti, vĂ€iksesse saatelĂ”iku Ă€ra paigutatakse. Kontserdiga lĂ€bi pĂ”imudes, sai tulemus minu meelest vapustav! Saates rĂ”hutati ikka mitu korda Oti fĂ€nnklubi, seega meie suur eesmĂ€rk seda propageerida ja laiemale avalikkusele tutvustada sai tĂ€idetud !!! Olen peale saadet saanud vĂ€ga palju positiivset tagasisidet, mis on vĂ€ga innustav. AitĂ€h :)
Meeldetuletuks veel, et see luuletus, mille me Otile kinkisime, on olemas ka siin Loominguraamatukogus - Ühest Ă€rkamise pĂ€evast, mille kirjutas Marju :). Ott lubas selle Ă€ra raamida ja magamistuppa seinale panna :)
Meie Otiga kohtumisest veel nii palju, et Ott oli siiralt tÀnulik kÔigile oma fÀnnidele. Ta tÀnas korduvalt nii meid, kes olid temaga kohtuma tulnud, kui ka kÔiki teisi fÀnne. Ta rÔhutas seda, et ilma meieta ei oleks ka teda. Ta hoolib oma fÀnnidest vÀga palju. Seal sain ma kogeda ka tema huumorisoont :).
Kogu see saade oli ĂŒles ehitatud minu arvates vĂ€ga mĂ”nusalt ja emotsionaalselt. Lisaks Oti muusikategemistele nĂ€gime tema naljasoont, söögitegemisoskust... Eriti armas oli pisike Ott :D. Ta oli juba vĂ€iksena tĂ”eliselt vahetu ja avatud. Terve see saade oli meeletu elamus :)
Suuuured tĂ€nud toimetaja Kaidi Kleinile, kes meie fĂ€nnklubi ĂŒles otsis ja meid saatesse pani :)
Ma vĂ”in iga pĂ€evaga ĂŒha rohkem uhkust tunda, et olen Oti tulihingeline fĂ€nn ja fĂ€nnklubi liige :) Sellest kĂ”igest on saanud juba omamoodi missioon :) Nii palju vĂ”rratuid elamusi, toredaid tutvusi, uusi vĂ€ljakutseid :)
AitÀh, sulle Ott :) Me usume, et sul on veel vÀga palju meile pakkuda :) Ootame seda kÔike suure pÔnevusega :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 08 Apr 2011, 17:57 
Kasutaja avatar

Siin on foto, millele Oti fÀnnid autogrammi said :)
Koos smailiga :)
See on tehtud Rock Cafes...

Manused:
P1170061.JPG
P1170061.JPG [ 94.96 KB | Vaadatud 10576 korda ]
Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Apr 2011, 18:54 
Kasutaja avatar

Pilte: 10
Personaalne album
Saade oli suurepĂ€rane. Enim meeldis kohtumine kahe fĂ€nniga. :D Kui seda albumit vaadati siis nĂ€gin ka PĂ”hjakeskuse esinemise pilte. :D VĂ€ike Ott oli niiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nunnu. KĂ”ige parem oli Oti sibula hakkimine, miks ma selle peale tulnud pole? :o :lol: Huvitav oli kuulda Kirke Erti rÀÀkimas tĂŒlist Otiga ja eriti armas oli see kui Ott vabandas ja andis lillebuketi. :)

PostitusPostitatud: 10 Apr 2011, 19:14 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Kristi E kirjutas:
Saade oli suurepĂ€rane. Enim meeldis kohtumine kahe fĂ€nniga. :D Kui seda albumit vaadati siis nĂ€gin ka PĂ”hjakeskuse esinemise pilte. :D VĂ€ike Ott oli niiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nunnu. KĂ”ige parem oli Oti sibula hakkimine, miks ma selle peale tulnud pole? :o :lol: Huvitav oli kuulda Kirke Erti rÀÀkimas tĂŒlist Otiga ja eriti armas oli see kui Ott vabandas ja andis lillebuketi. :)

Kristi - mÀletad, kui seda fÀnnialbumit olime koostamas, siis palusin ka Sinult pilte ja Sa saatsid? Nendest Rakvere PÔhjakeskuse kontserdi piltidest kaks klaveri taga Oti pilti ongi ju Sinu tehtud!

FÀnnialbumi lÔpus on piltide autorid ka nimepidi loetletud.

Eemal

PostitusPostitatud: 10 Apr 2011, 19:32 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Olen seda saadet nĂŒĂŒd ka netist uuesti ĂŒle vaadanud.
Korduvalt avastades veelgi meeldivaid nĂŒansse.

Saade oli vĂ€ga maitsekalt kokku pandud. ÄratundmisrÔÔm elamusterohkest superstaarisaate vaatamise ajast... - huvitav et ei vĂ€si nende klippide vaatamisest... Ott oli tabatud ja nĂ€idatud sellisena nagu ta tegelikult ongi: lihtsana, oma fĂ€nnide suhtes avatuna, ainult temale omaselt humoorikana ja toodud vahvalt vĂ€lja ka Oti "kiiksud" - hajameelsus ja omapĂ€rane "ajaarvamine" nende hulgas ;).

Eemal

PostitusPostitatud: 10 Apr 2011, 19:48 
Kasutaja avatar

Pilte: 10
Personaalne album
tiinast kirjutas:
Kristi E kirjutas:

Kristi - mÀletad, kui seda fÀnnialbumit olime koostamas, siis palusin ka Sinult pilte ja Sa saatsid? Nendest Rakvere PÔhjakeskuse kontserdi piltidest kaks klaveri taga Oti pilti ongi ju Sinu tehtud!

FÀnnialbumi lÔpus on piltide autorid ka nimepidi loetletud.

MÔtlesingi et on vast minu pildid. NÀidati ligidalt kohe. :D :D

PostitusPostitatud: 11 Apr 2011, 15:54 
Kasutaja avatar

YSAGOR kirjutas:
Siin on foto, millele Oti fÀnnid autogrammi said :)
Koos smailiga :)
See on tehtud Rock Cafes...

Kuhu mina algul ei saanud oma smaili :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11 Apr 2011, 16:35 
Kasutaja avatar

VÀga emotsionaalne ja armas saade oli :) Mina igatahes vaatasin hing kinni seda. Elasin uuesti lÀbi emotsiooniderikast Superstaari saadet ja kÔike sellele jÀrgnevat. Ei ole mÔtet siinkohal mainidagi, mida see mees suudab. Usun, et Eesti rahvas sai tÀnu sellele saatele veel rohkem Otist aru.
Ootasin seda saadet pikisilmi. Ka kindlasti seetĂ”ttu ,et Üllega seal osalejad olime. Ise mĂ”tlesin kĂŒll ,et aint paar minutit heal juhul antakse meile eetriaega, aga ei ;) TĂ€nu fĂ€nnidele ei oleks ju Ott lavalaudadel.
KĂ”ik see, et Überi esinemisel ka meid oli filmitud, jĂ€rjekordsed kommid, fĂ€nnialbumi nĂ€itamine jne - sellega nĂ€itasime oma kasvavat fĂ€nnklubi :) NĂ€itasime ka teistele, et Otil on sellised kaasaelajad :)
Tahakski ka siinkohal tĂ€nu avaldada Kaidi Kleinile ja tema tiimile - et meid ĂŒldse avastati ja et meie fĂ€nnklubi tĂ€htsaks peeti!

Ott ise oli saates vÀga avatud, jutuhimuline ja humoorikas.
Muidugi on paremaid mooduseid, vÀltimaks seda, et sibula hakkimise ajal silmad vett ei jookseks :lol:

Olen palju mĂ”nusaid vastukajasid saanud. Kes on öelnud, et naljaks oli, kes ĂŒtles, et hullud fĂ€nnid. 8-) Enamustelt on tulnud vastukajaks - armas :) :) Et saade oli kokkuvĂ”ttes vĂ€ga armas ja eriti veel fĂ€nnikohtumine :) Üks tuttav ĂŒtles ka, et nĂ€ed - tĂ€itsa tore poiss see Ott :)

Kui oleks luuletamise soont, siis luuletaks siia lÔpuks ;) toidu retseptid vist ei lÀhe luuletuste kategooriasse.. :P

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11 Apr 2011, 17:14 
Kasutaja avatar

Siin minu enda tehtud kommid Otule, mis ta sai Butterflys fÀnnikohtumisel :)

Manused:
Pilt0077.jpg
Pilt0077.jpg [ 156.07 KB | Vaadatud 10539 korda ]
Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11 Apr 2011, 17:19 
Kasutaja avatar

Mmmmm.... nii palju ƛokolaadi. NĂ€mma ;)

PostitusPostitatud: 23 Apr 2011, 17:39 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Elu24.ee sellenÀdalasest kommentaariumist leidsin hÀsti armsa kommentaari (tegin copy-paste):

"Ott on kĂ”va tegija. Usun ,et need kes Oti superstaari erisaadet vaatasid, said kindlasti sellest aru. Ja millised fĂ€nnid Otil ikka on :) IgaĂŒks ei teeks tema heaks midagi sellist. Nii, et see nĂ€itab Oti kohta nii mĂ”ndagi".

Eemal

NĂ€ita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 2. leht 3-st [ 55 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  JĂ€rgmine

KÔik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 kĂŒlalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid