Tänane kuupäev 22 Juun 2018, 03:04

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

1. leht 1-st [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: "Tiina Stelmachist paistab päikseline pool" :)
PostitusPostitatud: 05 Veebr 2014, 02:08 
Kasutaja avatar

Meie igati käbedast, armsast ja piiritu headusega Tiinast on valminud Tartu Postimehes üks lugu.. :)

http://tartu.postimees.ee/2685880/tiina-stelmachist-paistab-paikseline-pool

Ka minul tuleb igati austust avaldada Tiinale, kes on olnud igati alustala, kellele toetuda. Aga Tiina ise teab minu tänu.

Aga kõige tipuks - selle ühe ütlemata toreda naisterahva auks on austust avaldanud ka meie foorumi peategelane - Ott :)
See näitab mitut asja:
1.Seda,kuidas Ott enda toetajatest lugu peab.
2.Seda,kuidas Ott näeb seda eluvaldkonda, millega Tiina igapäevaselt tegeleb.
3.Seda,milline empaatiavõime Otil on.

Toon välja selle,milliste sõnadega Ott Tiinat kirjeldab ;) Ja Tiina on seda kõike sajakordselt väärt..

Arvamus

Ott Lepland, laulja

Tunnen Tiinat ligi neli aastat, ta on mulle alates «Superstaari» saatest väga tugevalt pöialt hoidnud. Tema perel on tore traditsioon võtta mu kontserdid videosse, teha salvestisest DVD ja kinkida see ka mulle. Olen tänu sellele targemaks saanud, väga palju õppinud, näiteks, kuidas vahetekste paremini esitada.

Tiina kriitika on õpetlik ja adekvaatne, olen väga õnnelik artist, et mul on selline kindel ääretult intelligentne kuulaja, kes annab silmad ette teistele kultuuritarbijatele.

Lõuna-Eestis on Tiina perega kontsertidel alati kohal, ta käib üksi ka Põhja-Eestis, sõidab selleks spetsiaalselt Tallinna. Minu loomingust meeldib Tiinale mõtlik pool, ta otsib muusikast sügavamat mõtet, kuigi käib ka mu rokk-kontsertidel.

Tiina on Eestile väga vajalik suure südame ja hingega inimene, kes hoolib väga ühiskonnast ja puuetega lastest. Loodan, et ühiskond liigub paremuse poole ning toetab inimesi, kes tegelevad puuetega laste ja noortega ning neid arendavad.

Eemal
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: "Tiina Stelmachist paistab päikseline pool" :)
PostitusPostitatud: 05 Veebr 2014, 11:49 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Tiina alati positiivse ja vaibumatu energia tuules on teistelgi hea purjetada :D

... ja see on imetabane kogemus, kuidas jõuduandvas pärituules edasi rühkides siht silme ees tasapisi selginema hakkab kuni tuleb äratundmine, et suudad, kui vaja, mägesi liigutada 8-)

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 1. leht 1-st [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: