Tänane kuupäev 16 Nov 2018, 14:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

1. leht 3-st [ 57 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Oti sünnipäev!
PostitusPostitatud: 04 Mai 2011, 10:37 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
:!:
Otil on varsti - 17. mail – sünnipäev :). Osal meie rahvast (8 inimest) tekkis mõte talle sünnipäevaüllatus saata. Selleks saab piknikukorv omatehtud hoidistest jm kodutehtud v looduslikest asjadest.
Sisuks on meil juba 7-8 asja olemas: iseküpsetatud leib, muffinid, vaarikasiirup, moos jms hoidised, üks omatehtud käsitöö asjake ... jne.
Mõtlesime siin mitme peaga, et mitte üle 1 ühiku 1 inimeselt. Hea mõte oleks veel mesi – häälepaeltele kasulik ;).
Juurde tuleks kaardike, kus kõigi osavõtjate eesnimed kirjas. Toodetele kaunid pakendid/sildid – kes mida soovida või öelda tahab :). Otini õigel ajal toimetamise peale on ka juba mõeldud.
Kes ei saa ise panustada oma looduga (kõik lihtsalt ei mahukski enam) – siis korralik piknikukorv ise tahab ka niikuinii jagamist (10-15 EUR-iga saab 1 sellise kätte ja saabki peagi ära ostetud).
Osalejate arvust sõltub ka kulude jaotamise osamaks.
Palun andke teada, kes foorumi rahvast tahaks veel kingituse koostamisse panustada. Seda saab teha, kirjutades siia kommentaaridesse või saates foorumisisese kirja – vasakul ülal „Kasutajad“, valida nimekirjast 4. nimi tiinast - tulp „Sõnum“, sellele klikates saabki saata.
Igaks juhuks mu telefon: 5272108.
Fännialbumi tegemisel (ja Elvise kontserdi plaatide tellimisel) toimis meil „osamaksu“ saatmine nii, et kõik saatsid ühe klubi liikme – tol hetkel minu – pangakontole kokkulepitud summa. Ka seekord saaks samamoodi toimetada – seni on meil usalduse peal kõik toiminud :).

Jääme siis siia tagasisidet ootama, VÕIMALUSEL hiljemalt 9. maiks :). Kõigi reageerinutega võtame ühendust.

Tiina

Eemal
 Profiil Personaalne album  

Teema pealkiri: Re: Oti sünnipäev!
PostitusPostitatud: 04 Mai 2011, 14:52 
Kasutaja avatar

Pilte: 10
Personaalne album
MINA KA!! :mrgreen:

Esimene mõte nüüd seda lugedes oli, et teeks vahvleid aga siiski usun, et ehk jäävad omatehtud vahvlid järgmiseks korraks. ;)

PostitusPostitatud: 04 Mai 2011, 15:36 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Kristi E kirjutas:
MINA KA!! :mrgreen:

Esimene mõte nüüd seda lugedes oli, et teeks vahvleid aga siiski usun, et ehk jäävad omatehtud vahvlid järgmiseks korraks. ;)

Tartust Tallinna korvisisu saatmine on meil juba läbi mõeldud, aga Rakverest on jah vast keerulisem.
Aga saame ju piknikukorvi maksumuse kõigi osalejate vahel jaotada ja küll mõtleme, kuis kõigi osaliste nimed kirja saavad kaardikesele vms-le.

Eemal

PostitusPostitatud: 04 Mai 2011, 23:18 
Kasutaja avatar

Mina olen kindel kaasalööja Oti sünnipäevaüllatuses :)
Teen talle ühe maitsva leiva :)
Mehisele mehele üks mehine leib :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Mai 2011, 12:06 
Kasutaja avatar

Mina tahan ka kindlalt osaleda. :D

Kui eespool mainiti, et puudu oleks veel mesi, siis mul oleks isetehtud mett küll. Õigemini vanaisalt, kellel on mesilased, saadud mesi. :)
Samuti oleks pakkuda erinevaid moose: vaarika-, mustika-, pohlamoos. Kuna tegu on piknikukorviga, siis võiks lisada ehk ka purgi marineeritud seeni (mu emal on üks ülihea retsept).

Valik on päris suur, et ei teagi, mida korvi poetada... Mis sinna veel mahuks?

PostitusPostitatud: 05 Mai 2011, 12:50 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Liisbeth kirjutas:
Mina tahan ka kindlalt osaleda. :D

Kui eespool mainiti, et puudu oleks veel mesi, siis mul oleks isetehtud mett küll. Õigemini vanaisalt, kellel on mesilased, saadud mesi. :)
Samuti oleks pakkuda erinevaid moose: vaarika-, mustika-, pohlamoos. Kuna tegu on piknikukorviga, siis võiks lisada ehk ka purgi marineeritud seeni (mu emal on üks ülihea retsept).

Valik on päris suur, et ei teagi, mida korvi poetada... Mis sinna veel mahuks?

Valik tõesti olemas :). Mõtlesime, et kõik ära mahuks, siis igalt inimeselt nö 1 ühik, mitte rohkem kingitusi ;) . Hetkeseisuga erinevaid infokanaleid pidi on selgunud 9 erinevat asja/pakikest, mida sinna panna. Neist mõni võtab vähem, mõni rohkem ruumi.
Väga konkreetset meepakkumist veel ei ole, Sirtsu pidi vaatama, aga see ei ole veel hetkel kindel, kas jõuab teostada selle saatmise pinknikukorvi.
Aga jätakski praegu lahtiseks, kas Sina paneksid mee või seened või mustika- või pohlamoosi (sest vaarikasiirup oma aia vaarikatest juba on). Olenevalt siis sellest, mida veel on laekumas, saaksime otsustada.
Annan teada.
Kas Sina saaksid muidu Tallinnas Ülle kätte toimetada oma asjakese hiljemalt 16. mail? Saame koordineerida telefoni jm kontaktid siis.

Eemal

PostitusPostitatud: 05 Mai 2011, 13:05 
Kasutaja avatar

Tsiteeri:
Kas Sina saaksid muidu Tallinnas Ülle kätte toimetada oma asjakese hiljemalt 16. mail? Saame koordineerida telefoni jm kontaktid siis.

Jah, saan ikka. Kuid kuna hetkel elan Tallinnas ning "mant" Pärnus, siis oleks hea, kui järgmiseks neljapäevaks (12.mai) selguks, mida täpsemalt vaja oleks, sest siis on plaan korra kodus käia. Ning jah, minupoolne üleandmine võiks küll toimuda 16.ndal.

PostitusPostitatud: 05 Mai 2011, 13:09 
Kasutaja avatar

Liisbeth, eks hiljem lepime kokku, kus ja mis kell kohtume 16-ndal:)
Mul on siis puhkus, nii et mul aega on :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Mai 2011, 13:13 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Ma arvan, et moosi ja mett kulub alati rohkem - neid võib ka mitu olla

PostitusPostitatud: 05 Mai 2011, 13:27 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Liisbeth kirjutas:
Tsiteeri:

Jah, saan ikka. Kuid kuna hetkel elan Tallinnas ning "mant" Pärnus, siis oleks hea, kui järgmiseks neljapäevaks (12.mai) selguks, mida täpsemalt vaja oleks, sest siis on plaan korra kodus käia. Ning jah, minupoolne üleandmine võiks küll toimuda 16.ndal.

Kindlasti selgub hiljemalt 12. maiks, mida enim vaja oleks.

Eemal

PostitusPostitatud: 09 Mai 2011, 17:10 
Kasutaja avatar

Personaalne album
tiinast kirjutas:
:!:
Otil on varsti - 17. mail – sünnipäev :). Osal meie rahvast (8 inimest) tekkis mõte talle sünnipäevaüllatus saata. Selleks saab piknikukorv omatehtud hoidistest jm kodutehtud v looduslikest asjadest.
Sisuks on meil juba 7-8 asja olemas: iseküpsetatud leib, muffinid, vaarikasiirup, moos jms hoidised, üks omatehtud käsitöö asjake ... jne.
Mõtlesime siin mitme peaga, et mitte üle 1 ühiku 1 inimeselt. Hea mõte oleks veel mesi – häälepaeltele kasulik ;).
Juurde tuleks kaardike, kus kõigi osavõtjate eesnimed kirjas. Toodetele kaunid pakendid/sildid – kes mida soovida või öelda tahab :). Otini õigel ajal toimetamise peale on ka juba mõeldud.
Kes ei saa ise panustada oma looduga (kõik lihtsalt ei mahukski enam) – siis korralik piknikukorv ise tahab ka niikuinii jagamist (10-15 EUR-iga saab 1 sellise kätte ja saabki peagi ära ostetud).
Osalejate arvust sõltub ka kulude jaotamise osamaks.
Palun andke teada, kes foorumi rahvast tahaks veel kingituse koostamisse panustada. Seda saab teha, kirjutades siia kommentaaridesse või saates foorumisisese kirja – vasakul ülal „Kasutajad“, valida nimekirjast 4. nimi tiinast - tulp „Sõnum“, sellele klikates saabki saata.
Igaks juhuks mu telefon: 5272108.
Fännialbumi tegemisel (ja Elvise kontserdi plaatide tellimisel) toimis meil „osamaksu“ saatmine nii, et kõik saatsid ühe klubi liikme – tol hetkel minu – pangakontole kokkulepitud summa. Ka seekord saaks samamoodi toimetada – seni on meil usalduse peal kõik toiminud :).

Jääme siis siia tagasisidet ootama, VÕIMALUSEL hiljemalt 9. maiks :). Kõigi reageerinutega võtame ühendust.

Tiina

Väike meeldetuletus - kes soovib veel liituda ühise "nännikorviga" Oti sünnipäevaks, siis hiljemalt ülehomse, 11. mai kuupäeva jooksul palun siia teada anda (või saata privaatsõnum mulle või helistada) :) :) - (kontaktid eespool), et jõuaksime kõik õigeaegselt toimetada. Kena korv on olemas, hiljem saavad siia ka pildid :) ;).

Eemal

PostitusPostitatud: 10 Mai 2011, 12:32 
Kasutaja avatar

No eks ma jooksen oma kommidega ikka kohale :) Juba on ka uued retseptid välja mõeldud ja katsetatud :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Mai 2011, 12:49 
Kasutaja avatar

Personaalne album
ailen kirjutas:
No eks ma jooksen oma kommidega ikka kohale :) Juba on ka uued retseptid välja mõeldud ja katsetatud :)

Tubli :)

Eemal

PostitusPostitatud: 11 Mai 2011, 14:04 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Liisbeth kirjutas:
Tsiteeri:

Liisbeth, on selgunud, et kindlasti oleks parim, kui Sinu poolt oleks meepurk. Tee siis omal äranägemisel mingi vahva silt või "retsept" peale :) :).
Panen Sulle varsti FB sõnumisse kontaktid, kuidas Sa Ülle kätte saad, et esmaspäeval temani toimetada ;)

Eemal

PostitusPostitatud: 13 Mai 2011, 16:43 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Nonii, osad asjad Oti sünnipäevaks jõudsid Tallinna Ülle kätte u pool tundi tagasi :).

Osad valmivad veel - kas nädalavahetusel v esmaspäeval, aga kõik mida teame hetkel oodata, jõuavad Tallinna tüdrukuteni, kes edasise eest vastutavad, kohale esmaspäeval :). Asi on kontrolli all.

Eemal

PostitusPostitatud: 16 Mai 2011, 14:48 
Kasutaja avatar

Sain täna Üllega kokku ning ka minupoolne kink sai üle antud :D

Tekkis veel selline küsimus, et kuna osalejate arv on nüüdseks teada, siis kas ka korvi/kaardi eest makstav summa on välja kujunenud? Vabandan, kui liiga kärsitu olen.. :oops:

PostitusPostitatud: 16 Mai 2011, 16:59 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Viimaste andmete järgi on see juba kenasti ära jagatud nende vahel, kes kaasa löövad, kuid kel pole midagi korvi panna.

Nii et asi tundub olevat kontrolli all :).

Eemal

PostitusPostitatud: 16 Mai 2011, 17:02 
Kasutaja avatar

Ahsoo...Nii minulik asjadest valesti aru saada :D :P

PostitusPostitatud: 16 Mai 2011, 20:57 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Liisbeth kirjutas:
Ahsoo...Nii minulik asjadest valesti aru saada :D :P

Ei ole Sa millestki valesti aru saanud ;)

Eemal

PostitusPostitatud: 16 Mai 2011, 21:03 
Kasutaja avatar

Ma lihtsalt mõtlesin, et summa läheb kõigi osavõtjate vahel jagamisele, kuid tegelikult vaid nende vahel, kes ei saanud seekord korvisisule panustada.. ;) Kuid see selleks :D

Loodetavasti on Ott homme meeldivalt üllatunud.... :D

PostitusPostitatud: 16 Mai 2011, 21:09 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Ilmselt on üllatunud jah - :o . Üleandjale on tehtud karm kohustus Otti sel olulisel hetkel hoolega tähele panna ja meile pärast tema ilmeid ja reaktsioone kirjeldada, hea õnne korral saame ehk pildigi ;)

PostitusPostitatud: 16 Mai 2011, 22:41 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Liisbeth kirjutas:
Ma lihtsalt mõtlesin, et summa läheb kõigi osavõtjate vahel jagamisele, kuid tegelikult vaid nende vahel, kes ei saanud seekord korvisisule panustada.. ;) Kuid see selleks :D

Loodetavasti on Ott homme meeldivalt üllatunud.... :D

Igal juhul julgen öelda, et kõik on kontrolli all ja kellelegi ei ole liiga tehtud :).

Eemal

PostitusPostitatud: 17 Mai 2011, 12:44 
Kasutaja avatar

Personaalne album
BändCämp plaanib oma tänaõhtusel üritusel seoses Oti sünnipäevaga miskit üllatust :?

BC FB-st: "Täna on Ott Leplandil sünnipäev. Palju õnne! Sellega seoses ootab tänaõhtusel firmabändide festivali eelkontserdil kõiki kohaletulijaid üks üllatus."

Näis-näis...

PostitusPostitatud: 19 Mai 2011, 09:50 
Kasutaja avatar

No nii :) Kink Oti fännide poolt on Otile õnnelikult edastatud! Minul oli see suur au kingikorv Kristiine keskuses üle anda. Eespool võib lugeda kingi kokku panemise lugu natukene.

Kingi point oli siis Otile kinkida tema fännide poolt enda valmistatud asju, mis on otse südamest tulnud. Kõik said pakitud ilusatesse purkidesse, mille peale said ilusad sildid heade soovidega.

Kingikorvi sisu sisaldas:

Ülle poolt isetehtud leib, mis oli pakitud Oti monogrammidega rätikusse (leiva lõhn ajas mind hulluks, kui see ühe öö kodus õiget omanikku ootas. Palusin ka Otil seda nuusutada - ka temale mõjus see samamoodi.

Lauri poolt enda valmistatud nahast võtmehoidja, mis läheb kohe kasutusse.

Tiina ja tema tütre Helena poolt vaarikasiirup ja glasuuritud muffinid - vaarikasiirupit lubati kohe esimesel võimalusel proovida. Muffinite peale mindi eriti elevaks.

Liisbethi poolt kodutalu mesi, millel oli katteks peal riie, millele oli imearmas mesimumm tikitud. Mett Ott väga armastab!

Merle poolt kodutalu õunamoos - mille Ott lubas leivale määrida.

Anne poolt seeneseljanka, mida saab kasutada kahte pidi - panniroana, kui ka supina. Seentest on Ott alati vaimustuses.

Mina kinkisin Otile muidugi enda tehtud komme - tema lemmikud, siis uudsed porgandi -ja rabarberi kommid, ning pähklikommid. Nende kommide peale lähevad tal alati silmad särama.

Mega ilus, puuetega inimeste poolt valmistatud kaart heade soovide ning asjaosaliste nimedega oli korvis.

Ning muidugi korv ise, mis oli valmistatud ühe taluniku poolt. Siinkohal peab ka ära mainima meie kaasfännide Sirtsu ja Kristi osaluse - ka nemad olid kingi osaluses.

Otsesed muljed siis Oti reaktsioonist :)

Ott jäi oma 20 minutit hiljaks, aga pole hullu , ma sain vahepeal selle korviga piima ostmas käia :).

Nähes, et mul on selline korv tema jaoks - muutus ta kohmetuks ja küsis, et ega see ometi talle ei ole.. :) Ott teadis ,et ta saab fännklubi poolt kingi ja ootas seda väga-väga. Aga ta ei osanud arvata ,et ta sellise kingi saab meilt. Ta oli südamest väga liigutatud, lausa sõnatu, hämmingus, õnnelik. Ta ei suuda uskuda, et tal sellised fännid on, nagu meie. Et mitte kellegil teisel ei ole selliseid fänne, ning et ta ei saa aru, miks me seda kõike teeme.

Mina ütlesin selle peale ,et kui asi tuleb südamest ,siis ei ole mitte miski raske, ning et me teeme kõike seda sügavast hingest, ning ilma vastumeelsuseta. Ott armastab oma fänne :)

Kui me maha istusime, ning ma sain meie kingi talle lahti seletatud ( et kellelt jne), siis Ott jäi kogu seda lahti pakitud korvi suu lahti ja üksisilmi vaatama. Tõin ta "maa pealt" alla vahepeal :D Ott oli selle kingi peale sõnatu - ta ütles ,et ta ei oska kohe midagi öelda. Tema kallistused pean ma teiega ära jagama :D

Ott palus kingiosalejatele edasi öelda ,et SUUUURED, SUURED TÄNUD ,ET ME TAL OLEMAS OLEME, NING SELLISEID ASJU TEEME :)

Ott oli väga üllatunud, väga siiralt. Väga südamest. Olgugi ,et tegelikult oli selle organiseerimine raske. Aga kui tekitad Otile kinki üle andes niisuguse siira reaktsiooni - siis see korvab tõsiselt kõik raskused. Ja kui teed asja südamest, siis ei ole see üldse raske! Otile saab kõik tehtud, mis vaja :)

Otil jäi suulahti ja küsis ,et miks me seda kõike teeme.;) Ja ,et ta peab ikka meile midagi tegema. Mulle isiklikult piisab tema laulmisest.

Aga üldkokkuvõttes võib öelda ,et Ott oli väga-väga liigutatud. Ja nähes tema reaktsiooni sellele kingile.. Mulle oli suur au see kink üle anda ja näha tema reaktsiooni.

Manused:
Faili kommentaar: Rõõmus Ott kingikorviga :)
l.JPG
l.JPG [ 38.28 KB | Vaadatud 16225 korda ]
Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Mai 2011, 11:11 
Kasutaja avatar

Pilte: 10
Personaalne album
Niii hea. :)

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 1. leht 3-st [ 57 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine