TÀnane kuupÀev 21 Juun 2018, 00:12

KÔik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

1. leht 7-st [ 168 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  JĂ€rgmine
Autor SÔnum
 Teema pealkiri: Eesti Muusikaauhinnad 2011
PostitusPostitatud: 27 Jaan 2011, 11:55 
Kasutaja avatar

Selgusid A. Le Coq Live muusikaauhinna nominendid, nende seas ka Ott, kes on ĂŒles antud parima debĂŒĂŒtalbumi kategoorias.

http://www.epl.ee/artikkel/591702

Teema pealkiri: Re: Selgusid A. Le Coq Live muusikaauhinna nominendid
PostitusPostitatud: 27 Jaan 2011, 12:00 
Kasutaja avatar

Sama ka elu24-st http://www.elu24.ee/?id=378618

PostitusPostitatud: 27 Jaan 2011, 14:21 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Liisbeth kirjutas:
Selgusid A. Le Coq Live muusikaauhinna nominendid, nende seas ka Ott, kes on ĂŒles antud parima debĂŒĂŒtalbumi kategoorias.

http://www.epl.ee/artikkel/591702

Ja siin on originaalnimekiri
Ja sellelt Muusikaauhindade kodulehelt leiate ka nominentide valimise reeglid ja muud olulist infot - iseasi, kas see aitab meil mÔista, miks just selline valik tehti...

PostitusPostitatud: 27 Jaan 2011, 20:03 

Mmm... minu meelest on need muusikaauhinnad natuke mööda. Mille jĂ€rgi kĂŒll ĆŸĂŒrii valikuid teeb? Ott peaks olema ka meesartisti nominent. Eesti sai ĂŒle pika aja endale uue ja andeka laulja juurde, kes on veel vĂ€ga edukas igat pidi. Ja ta pole isegi mitte nominent seal, samal ajal, kui mĂ”ni teine artist, kellest suurem avalikkus pole ehk midagi kuulnud, skoorib igas kategoorias. Ja miks on nĂ€iteks aasta albumile 5 nominenti ja teistes 3? TĂ€iesti mĂ”istan, et kĂ”ik artistid ei meeldi kĂ”igile, aga ĆŸĂŒrii oleks vĂ”inud olla natuke objektiivsem. Meelde tuleb MTV muusikaauhinnad, kus Justin Bieber sai aastameesartisti auhinna. Minule isiklikult antud noormees ei sĂŒmpatiseeri, samas on see lausa imetlusvÀÀrne, kuidas ĂŒks popstaar on aastaga suureks puhutud ja sa kas vihkad vĂ”i armastad, aga sa tead teda. Seega tĂ€iesti mĂ”istetav, miks ta selle auhinna sai.
Ehk minu kogu jutu mĂ”te on selles, et mida peab ĂŒldse ĂŒks artist tegema, et olla aasta meeslaulja Eestis?

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 27 Jaan 2011, 20:53 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
Eks nii mÔnigi meist tunneb midagi sarnast - kogu möödunud aasta oli Oti-aasta ja raske on mÔista, miks ei ole teda nÀiteks Aasta meesartisti nominentide hulgas.
Samas ei ole ju muusikaauhindade ĆŸĂŒrii hÀÀletusprotsessi lĂ”pptulem kaugeltki lĂ”pliku tĂ”e kuulutus. Nominentide hulgas on vĂ€ga erinevate ĆŸanrite esindajaid ja arvamuste paljusus vĂ”ib vĂ€ga ettearvamatu nominentide koosseisu pakkuda.
TĂ€nases Postimehe pabervĂ€ljaandes on aga artikkel "EMA loeb oma muusikatibusid sĂŒgisel".

Tsiteerin:
Viies kategoorias kandideeriv Lenna Kuurmaa: "Seda ma ei osanud oodata! Ma ei ole kunagi varem isegi muusikaauhindade nominendiks saanud. Igal artistil ja minul ka on vÀga hea meel kuulda, et vÀhemalt nominentide hulgas ollakse."

See annab mĂ”tlemisainet. Meie Otil on kĂ”ik veel ees :). KĂŒll te nĂ€ete.

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 09:27 
Kasutaja avatar

Ausalt öeldes olen ka mina veidi pettunud. Sisimas lootsin, et ehk vĂ”ib Otist saada aasta meesartist, kuigi tĂ”elise aasta meesartisti peaks hindama meediakaja, hinnangute, esinemiste ja fĂ€nnide pĂ”hjal ning sel puhul on Ott kĂ”igist peajagu ĂŒle.

Huvitav on aga see, et Oti plaat, mis pĂ€lvis ainult kiidusĂ”nu mitte ainult fĂ€nnide, vaid ka kriitikute kĂ€est, kandideerib ĂŒhes kategoorias, kuid Tanel Padar & The Sun, mis sai enamjaolt suure hĂ€vingu osaliseks, kandideerib kahes. Tundub nagu oleks siinkohal tĂ€htsad su eelmised teod ja su maine ning kuna Ott on alles nii-öelda roheline, siis ta on justkui kĂ”rvale jĂ€etud.

Samas ei suuda ma mĂ”ista, kuidas saab ĂŒlse mingiks aasta parimaks kandideerida, kui keegi su laule ning pahatihti ka sind ennast ei tunne. Hea nĂ€ide on Leslie da Bass, kes on vĂ€lja pandud kolmes kategoorias. Saa nĂŒĂŒd siis aru, mida meesartisti puhul hinnatakse :?

Pealegi on nagunii teada, kes enim auhindu saavad (Toome ja Kuurmaa), seega kardan, et viimane pĂ€lvib ka endale aasta debĂŒĂŒtalbumi auhinna, kuid nagu ma juba ka enne mainisin, siis tĂ”elist aasta meesartisti tuleks hinnata ikkagi plaadimĂŒĂŒgi, esinemiste ja ĂŒleĂŒldise menu pĂ”hjal.

Pealegi vÔib auhinnast ilmajÀÀmine inimest utsitada ning motiveerida...

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 11:24 
Kasutaja avatar

Pilte: 1
Personaalne album
Suure tĂ”enĂ€osusega ei saa ta ka parima debĂŒĂŒtalbumi auhinda ja see lĂ€heb Malcolm Lincolnile, ĂŒkskĂ”ik mida meie siin arvame. :roll:

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 11:35 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Liisbeth kirjutas:
Ausalt öeldes olen ka mina veidi pettunud. Sisimas lootsin, et ehk vĂ”ib Otist saada aasta meesartist, kuigi tĂ”elise aasta meesartisti peaks hindama meediakaja, hinnangute, esinemiste ja fĂ€nnide pĂ”hjal ning sel puhul on Ott kĂ”igist peajagu ĂŒle.

Huvitav on aga see, et Oti plaat, mis pĂ€lvis ainult kiidusĂ”nu mitte ainult fĂ€nnide, vaid ka kriitikute kĂ€est, kandideerib ĂŒhes kategoorias, kuid Tanel Padar & The Sun, mis sai enamjaolt suure hĂ€vingu osaliseks, kandideerib kahes. Tundub nagu oleks siinkohal tĂ€htsad su eelmised teod ja su maine ning kuna Ott on alles nii-öelda roheline, siis ta on justkui kĂ”rvale jĂ€etud.

Samas ei suuda ma mĂ”ista, kuidas saab ĂŒlse mingiks aasta parimaks kandideerida, kui keegi su laule ning pahatihti ka sind ennast ei tunne. Hea nĂ€ide on Leslie da Bass, kes on vĂ€lja pandud kolmes kategoorias. Saa nĂŒĂŒd siis aru, mida meesartisti puhul hinnatakse :?

Pealegi on nagunii teada, kes enim auhindu saavad (Toome ja Kuurmaa), seega kardan, et viimane pĂ€lvib ka endale aasta debĂŒĂŒtalbumi auhinna, kuid nagu ma juba ka enne mainisin, siis tĂ”elist aasta meesartisti tuleks hinnata ikkagi plaadimĂŒĂŒgi, esinemiste ja ĂŒleĂŒldise menu pĂ”hjal.

Pealegi vÔib auhinnast ilmajÀÀmine inimest utsitada ning motiveerida...

Kahe kÀega kirjutan alla kÔigile Su mÔtetele, Liisbeth:)

Eemal

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 12:21 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Mingil kummalisel moel tajun ka mina, et Ott jÀetakse selles ringis auhinnast ilma.
VÔib-olla kaitseb alateadvus mind sellisel kujul pettumuse eest - mine tea!
Aga miskipÀrast tundub mulle, et kÔikvÔimalikud auvÀÀrsed kohtunikekogud on vÔtnud Oti suhtes Àraootava seisukoha vÔi on nad kammitsetud mingitlaadi eelarvamustest.
Teistele tulijatele ja olijatele jagub neil toetust ja kiidusÔnu. MiskipÀrast on teised justkui rohkem vÀÀrt stimuleerimist, toetamist, kaasatundmist - mida iganes.
Aga Ott justkui pole nende jaoks veel ennast nĂ€idanud, tĂ”estanud, kĂŒpsenud...vĂ”i arvavad nad, et Ott on oma auhinna superstaarivĂ”idu nĂ€ol kĂ€tte saanud, ega ole erinevalt teistest nominentidest vĂ”idu nimel samavÀÀrselt pingutanud...

Aga vĂ”ib-olla tajutakse alateadlikult Otis sootuks suuremat potentsiaali, tema sisemist tugevust, edasipĂŒĂŒdlikkust...mistĂ”ttu kĂ”ikvĂ”imalikud vĂ”idud justkui lĂŒkatakse kaugemasse tulevikku.
TĂ”si - debĂŒĂŒtalbumi auhind jÀÀbki tal sel juhul saamata...

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 12:53 
Kasutaja avatar

Pilte: 1
Personaalne album
anne kirjutas:
Aga miskipÀrast tundub mulle, et kÔikvÔimalikud auvÀÀrsed kohtunikekogud on vÔtnud Oti suhtes Àraootava seisukoha vÔi on nad kammitsetud mingitlaadi eelarvamustest.

Pakun, et teine variant.

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 13:00 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Mhmh!
Otti karistatakse publiku armastuse eest ;)
Kui ta oleks oma vÔidu nimel pidanud rohkem verd valama ja higistama, siis oleks auvÀÀrsed kohtunikud temaga leebemad.

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 14:10 
Kasutaja avatar

Tundub jah, et soositakse nii-öelda vanu olijaid ning uutel artistidel pole vÔimalikki auhindu saada.
See, kes kord on ringi sisse saanud, see sinna jÀÀb, ning uusi sisse ei lasta.

Olgugi et Ott vÔttis osa superstaarisaatest, ei ole talle midagi kergelt kÀtte tulnud. Kahju, kui arvatakse, et Ott on see, kes ta on just selle saate pÀrast. Superstaari tiitel ei pruugi sulle mitte midagi anda, kui sa ise seda Àra ei kasuta. Hea nÀide on teise hooaja vÔitja Jana Kask, kellest pole just eriti palju kuulda olnud, samas kui mÔned viimase hooaja finalistid on palju aktiivsemalt esinenud.

Ott on ka ise öelnud, et ta oleks varem vĂ”i hiljem laulmisega tihedamalt ja pĂŒsivamalt tegelema hakanud, kuid staarisaade aitas tal seda lihtsalt kiiremini teha.

Pealegi, mis see auhind annab: vÔib-olla mingi emotsionaalne vÀÀrtus, kuid see on ju hetkeline. Arvan, et enamus meist ei mÀleta, kes oli nÀiteks eelmise aasta parim ansambel vÔi meesartist?

TÔeline emotsionaalne vÀÀrtus on see, kui artist teab, kuidas teda armastatakse ja kuidas tema laule, esinemisi armastatakse ja ma siiralt loodan, et Ott teab, kui palavalt tema fÀnnid teda armastavad ja toetavad...

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 14:43 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Ega meil muud teed polegi, kui vÀsimatult oma armastust ja poolehoidu nÀidata ja teda igas olukorras toetada ja julgustada, et ta mingil juhul eneseusku ei kaotaks ja ikka edasi sammuks!
Ja Àrgem magagem maha Muusikaauhindade "Publiku lemmiku" hÀÀletust - see trump on meil veel varuks !

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 14:57 
Kasutaja avatar

Olen tÀiesti nÔus teie kÔigi mÔtete ja tunnetega siin. Tunnen ise samamoodi...
VĂ”ib- olla tĂ”esti on kĂ”ike veel vara loota ja oodata, aga möödunud aasta oli ju tĂ”epoolest Oti aasta. Muidugi me ju ei tea ju veel, millega Ott meid sel aastal ĂŒllatab?
Seda, kas Ott debĂŒĂŒtalbumi kategoorias vĂ”idab, me muidugi ette ei suuda nĂ€ha. Me saame ainult loota ja pöidlad kĂ”vasti peos hoida, sest kes siis veel loodab, kui mitte meie...
Ott, me toetame ja armastame sind igaljuhul :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 14:59 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Kui rÀÀkida ĆŸĂŒrii leebusest, siis superstaarisaate ĆŸĂŒrii ei olnud ka teps mitte algusest peale Oti suhtes soosiv.
Nii et see tee vÔiduni oleks algusest peale kergelt tulnud, ei saa ju vÀita.
Peamiselt publiku poolehoid - mis ongi ju kÔige tÀhtsam nÀitaja, kui pÀris aus olla - viis teda tasapisi vÔidule lÀhemale. Seda pÔhjustas see eriline aura (mis artistis kas on vÔi ei ole).
Ja me ju kÔik teame, et kohtunikud, kes algul ei uskunud, et temas nö staarigeeni on, olid peatselt sunnitud vastupidist tÔdema (meenutame siinsamas foorumi arhiivis leiduvaid saateklippe, kust kÔike seda vaadata-kuulata saab):

Aga ongi ju nii, et Ott ei ole veel ilmutanud kaugeltki kÔike, mis temas peidus.
Ja teeb kindlasti tasapisi nÀgijaks ka need, kes veel on nö "pimedad":).
Ma arvan, et Ott usub oma fÀnnidesse, nagu meie temasse :).

Eemal

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 16:13 
Kasutaja avatar

Kui nĂ€gin kuskil uudistes ,et nominendid on vĂ€lja kuulutatud, vaatasin ma neid suure huviga. Ja lugesin mitu korda ĂŒle ,et kas see on vĂ”imalik ,et sedasi seekord on. Ilmselt on see asi selles ,et Ott on olnud avalikus muusikamaailmas natukene ĂŒle aasta ja tegelikult tĂ”estanud ennast (oli ju tĂ€ielik Oti aasta - see eelmine aasta). Aga temalt oodatakse veel rohkemat ja veel paremaid esitusi. Kuigi minu meelest on ta juba vĂ€ga super. Et teda mitte Ă€ra hellitada auhindadega kohe. Annaks motivatsiooni talle ju juurde :) :)
Kuigi ta oleks olnud see aasta neid auhindu vÀÀrt. VÀga kohe.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 17:27 

Asi pole Otis, vaid selles sĂŒsteemis, mis lonkab. Kui tervet nimekirja vaadata, siis on nĂ€ha, et mingi teatud eelistus on lĂ€bi lĂ€inud ja nii on see igal aastal. Eelistatud on mitte nii palju mainstream artistid.. ala Orelipoiss. Ja Ă€rge saage valesti aru, asi pole ĂŒldse selles, kas mulle ta meeldib vĂ”i ei, aga kui Orelipoiss annab ka see aasta plaadi vĂ€lja, siis polegi vahet, kui palju suuremat tĂ€helepanu see saavutab, sest ta on ka jĂ€rgmine aasta seal nominentides olemas. Samal ajal, kui mĂ”ni teine artist vĂ”ib end ribadeks rabada, aga ikka pole kuskil kategoorias. OKei, tegelikult ei tasu ĂŒle ka dramatiseerida, see on kĂ”igest mingid muusikaauhinnad, mis lonkavad. VĂ”iks olla nĂ€iteks rahvahÀÀletus internetis igas kategoorias vmt? Ega need teised kategooriad ka pole paremad, kuidas saab olla muusikavideo all "Suitsu ei tee" vĂ”i jazzartist Mahavok jne.jne.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 19:38 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Me saame ĂŒksteisest tĂ€iesti Ă”igesti aru, ja muidugi ei ole asi Otis.
Lihtsalt pĂŒĂŒame seletamatule seletust leida ;) - mida rohkem sĂŒĂŒvida, ja eelmiste aastate nominentide nimekirju vĂ”rrelda, seda kummalisem ja teatud tendetside poole kiivas see valik tundub.

Kuigi ĂŒle dramatiseerida tĂ”esti ei tasu.

Eemal

PostitusPostitatud: 28 Jaan 2011, 20:38 
Kasutaja avatar

Usun ,et mitte keegi ei dramatiseeri ĂŒle ;) ja need on kĂ”igest auhinnad - ega muusika tegemine ei tĂ€henda vĂ”istlemist :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 31 Jaan 2011, 14:29 
Kasutaja avatar

Personaalne album
28.jaanuari Raadio Skyplus hommikuprogrammis (kella 9-se saate 24:11 algav saatelÔik) tuli jutuks, et Muusikaauhindade nominentide otsustajad on hea huumorimeelega.
Selles kontekstis mÀrgiti muuhulgas Avandi ja Sepa figureerimist nominentide nimekirjas, aga MÀrx pidas naljaks ka seda, et
Otti ei ole auhinna "Parim Meesartist" kandidaatide hulgas. Ometi oli ju Otil vÀga teguderohke aasta - menukas plaat, kÔik raadiojaamad mÀngisid tema lugusid,
hullumeelselt palju oli esinemisi ja kĂ”ik kontserdid olid vĂ€lja mĂŒĂŒdud.
Mispeale Kivisaar intrigeeris, et tal pole kĂŒll Oti vastu midagi, aga plaadi vĂ”ib tĂ€napĂ€eval vĂ€lja anda iga kloun ja vĂ”ib-olla seepĂ€rast, et meedias temast palju rÀÀgitakse vĂ”ib jÀÀda valemulje, et on vĂ€ga populaarne - kes teab kuidas on tegelikult.
Samuti julgeb Kivisaar kahtluse alla seada vĂ€ite, nagu oleksid kontserdid vĂ€lja mĂŒĂŒdud.
Ta kĂŒsib, et vĂ”ib-olla polnud see nii...meedia tekitatud mulje oli vĂ”ib-olla petlik... :roll:

PostitusPostitatud: 07 Veebr 2011, 14:59 
Kasutaja avatar

Personaalne album
anne kirjutas:
Ja Àrgem magagem maha Muusikaauhindade "Publiku lemmiku" hÀÀletust - see trump on meil veel varuks !

Kuna "Publiku lemmiku" hÀÀletamist ei tule ega tule, lugesin veelkord lÀbi Muusikaauhindade reeglid ja jÔudsin arusaamisele, et sel aastal ei olegi enam seda auhinda ette nÀhtud :( - nii et polegi enam midagi oodata...on nagu on.

PostitusPostitatud: 07 Veebr 2011, 15:19 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Sellest on kĂŒll kahju! :(
Heameelega oleks hÀÀletanud oma lemmikmuusiku poolt ....

Eemal

PostitusPostitatud: 17 Veebr 2011, 14:09 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Noorte hÀÀl on juba oma valiku teinud

PostitusPostitatud: 18 Veebr 2011, 15:55 
Kasutaja avatar