TÀnane kuupÀev 02 Juul 2020, 08:23

KÔik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

2. leht 2-st [ 48 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor SÔnum
 Teema pealkiri: Re: Ott Lepland - ETV Live. DVD
PostitusPostitatud: 22 Dets 2012, 21:47 

Pilte: 0
Merkss kirjutas:
AliineM kirjutas:
see CD on ka pildiga- kÔik nagu telekas 26ndal :D

mismÔttes nagu? :D

Kui nĂŒĂŒd seda Apollo lehele ilmunud DVD pilti uurida,siis tundub,et see oleks nagu ETV Live plakat-kahltane,kas pĂ€ris plaadile oleks kellaaeg trĂŒkitud jne.TĂ€na Apollos teenindaja ĂŒtles,et vĂ€hemalt hetkel mingit kolmandat varianti pole-on CD ja on CD+DVD,mis vĂ€ljanĂ€gemiselt on tĂ”epoolest liigagi sarnane aga sees on siis nii CD,kui DVD plaat -nĂ€itab pilti ka (vĂ€hemalt kui praegu plaadi sisse panin,siis hakkas ilusti Oti saali sisenemise ja "VĂ”itmatuga"mĂ€ngima ).Seega siis jah,kas neid ĂŒleĂŒldse ongi ainult limiteeritud kogus CD+DVD (1000 tk?) ja eraldi DVD ei tulegi vĂ”i tuleb see millalgi hiljem-eks seda siis ETV vĂ”i Oti managmendi rahvas ehk teab tĂ€psemalt.Praegu on tsipa segane tĂ”esti aga no ei julge ju ostmata ka jĂ€tta-juhul,kui ei tehtagi juurde :? Veel ĂŒks tore boonus selle topeltplaadiga - sĂ”nade vihiku vahele on veelgi rohkem pilte pandud Otist,bĂ€ndi liikmetest,bĂ€ndist Gjangstaga... Hehee-ETV Livel tehtud ĂŒhispiltidest on mul sellele seeriale kenaks lisaks veel isiklikus fotokas tagantvaates bĂ€ndist tehtud pilt,mis sai peale kontserti Otti oodates tehtud :lol:

Profiil  

PostitusPostitatud: 22 Dets 2012, 21:56 
Kasutaja avatar

Pilte: 1
Personaalne album
okei, siis tuleb vist ruttu Àra osta, ennem kui osta saab :) kui tÔesti eraldi dvd-d ei tule.

PostitusPostitatud: 22 Dets 2012, 22:10 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Igatahes mulle oli see omamoodi tore ĂŒllatus, et teades, et tellisin ETV LIVE DVD saabusid pakis NII DVD KUI KA plaat. Seega on mul nĂŒĂŒd 2 Oti 3ndat albumit - kui ĂŒks saab ribadeks kuulatud, siis teine sisse ja lĂ€heb jĂ€lle ...

Kolmas on ka - see lÀheb kingituseks.

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 22 Dets 2012, 23:37 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
tiinast kirjutas:
Igatahes mulle oli see omamoodi tore ĂŒllatus, et teades, et tellisin ETV LIVE DVD saabusid pakis NII DVD KUI KA plaat. Seega on mul nĂŒĂŒd 2 Oti 3ndat albumit - kui ĂŒks saab ribadeks kuulatud, siis teine sisse ja lĂ€heb jĂ€lle ...

Kolmas on ka - see lÀheb kingituseks.

Ma olen kah seda meelt, et see on puhas rÔÔm :P ... Otti ei saa kunagi liiga palju olla :lol:

PostitusPostitatud: 23 Dets 2012, 00:32 
Kasutaja avatar

Mul ei lĂ€he kunagi meelest see tunne, kui eile Ă”htul avasin uhiuue karbi, kus ees ootamas mind DVD ja CD. Sest lĂ”hn,mis tuli vastu - oli just Ă€sja trĂŒkikojast tulnud asja lĂ”hn :) Terve Ă”htu lĂ”hnas mu arvuti ,nagu uus :P :) Ja milline DVD..
Nii tore on seda ainulaadset kontserti ĂŒle vaadata.. :) Eriliselt naudin seda,et vahetekstid olid ilusasti alles jĂ€etud ;)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Dets 2012, 01:39 

ailen kirjutas:
Mul ei lĂ€he kunagi meelest see tunne, kui eile Ă”htul avasin uhiuue karbi, kus ees ootamas mind DVD ja CD. Sest lĂ”hn,mis tuli vastu - oli just Ă€sja trĂŒkikojast tulnud asja lĂ”hn :) Terve Ă”htu lĂ”hnas mu arvuti ,nagu uus :P :) Ja milline DVD..
Nii tore on seda ainulaadset kontserti ĂŒle vaadata.. :) Eriliselt naudin seda,et vahetekstid olid ilusasti alles jĂ€etud ;)

Ma just mĂ”tlesin seda sama asja paar tundi tagasi esmakordselt kuulates,et oi,kui hea lĂ”hn nendel Oti plaatidel on ja no sisust ei suuda midagi adekvaatset öelda,sest see on lihtsalt nii ĂŒlimalt hea ...et ĂŒleĂŒldse midagi sellist salvestada suudeti meile -nii tĂ€nulik selle eest,kui ĂŒldse olla saab...
See vÔiks samahÀsti olla uni,sest tÔepoolest liiga hea,et olla tÔsi :!:

Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Dets 2012, 01:46 
Kasutaja avatar

Personaalne album
KristelV kirjutas:
ailen kirjutas:

Ma just mĂ”tlesin seda sama asja paar tundi tagasi esmakordselt kuulates,et oi,kui hea lĂ”hn nendel Oti plaatidel on ja no sisust ei suuda midagi adekvaatset öelda,sest see on lihtsalt nii ĂŒlimalt hea ...et ĂŒleĂŒldse midagi sellist salvestada suudeti meile -nii tĂ€nulik selle eest,kui ĂŒldse olla saab...

Hmhm...mina saan oma DVD alles 27.-ndal...
...asjaolu, et teles on enne, ei ole kuigi rahustav :roll: - kes pagan need pĂŒhad kĂŒll vĂ€lja mĂ”tles :evil:
Ootan.......
Manus:
ootuses.1.gif
ootuses.1.gif [ 8.93 KB | Vaadatud 10199 korda ]

PostitusPostitatud: 23 Dets 2012, 01:55 

anne kirjutas:
KristelV kirjutas:
ailen kirjutas:

Hmhm...mina saan oma DVD alles 27.-ndal...
...asjaolu, et teles on enne, ei ole kuigi rahustav :roll:
Ootan.......
Manus:
ootuses.1.gif

Tuju peale vaatamist ja selle kĂ”ige uuesti lĂ€bi elamist mega ja tahaks kohe ĂŒhe Oti-peo korraldada ja ĂŒhise vaatamise ja kahju kohe,et me kĂ”ik nii ĂŒle Eesti laiali oleme :(

Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Dets 2012, 12:41 
Kasutaja avatar

Personaalne album
digikogu.ee

PostitusPostitatud: 23 Dets 2012, 17:18 

Personaalne album
eeh vĂ”tab ohkama kohe tĂ€itsa mĂ”nus plaat on. Mul nĂŒĂŒd Oti uut albumit oma kolm tĂŒkki, aga ĂŒhe kingin ka Ă€ra, enne kui ema nĂ€eb, Ă”nneks ta ei ole mu plaatide virna vaatanud aga siiski... eile vaatasime emaga ETV Live koos, isegi emale meeldis, isa lamas natukest aega, aga siis tĂ”mbas teisse tuppa magama, ĂŒtles et temale piisas... aga vot minule ei piisa :D

Eemal

PostitusPostitatud: 23 Dets 2012, 19:19 
Kasutaja avatar

Personaalne album
nĂŒĂŒd olen ma ĂŒsna kindel, et jĂ”uluvanalt endale Oti live dvd saan ;D
juhuhuhuuu. tulevad tÔesti ilusad jÔulud. :) pean veel ainult homseni kannatama. :D

PostitusPostitatud: 23 Dets 2012, 19:35 
Kasutaja avatar

Merkss kirjutas:
nĂŒĂŒd olen ma ĂŒsna kindel, et jĂ”uluvanalt endale Oti live dvd saan ;D
juhuhuhuuu. tulevad tÔesti ilusad jÔulud. :) pean veel ainult homseni kannatama. :D

JÔuluvanadel on meiega kerge, ei pea palju nuputama :lol:

PostitusPostitatud: 27 Dets 2012, 16:54 
Kasutaja avatar

Personaalne album
nagu tÀna teada saime, siis ei olegi eraldi live DVD-d tulemas .. ja ongi ainult see limieeritud kogus koos 3. albumiga :)

PostitusPostitatud: 27 Dets 2012, 19:16 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Merkss kirjutas:
nagu tÀna teada saime, siis ei olegi eraldi live DVD-d tulemas .. ja ongi ainult see limieeritud kogus koos 3. albumiga :)

Aga ma usun, et sellest pole ju hullu, ning et seda limiteeritud kogust saab ju praegugi veel tellida ... ei nÀe probleemi :)

Eks ju enamus inimesi kes Apollost asus ETV Live-nimelist DVD-d soetama, oli tĂ€ie teadmise juures, et saab vaid kontsertvideo, kuid see et lisaks oli boonusena karbis ka 3. album audiosalvestusena, oli ju hea ĂŒllatus pealekauba ... :).

Eemal

PostitusPostitatud: 27 Dets 2012, 19:25 

tiinast kirjutas:
Merkss kirjutas:

Aga ma usun, et sellest pole ju hullu, ning et seda limiteeritud kogust saab ju praegugi veel tellida ... ei nÀe probleemi :)

Eks ju enamus inimesi kes Apollost asus ETV Live-nimelist DVD-d soetama, oli tĂ€ie teadmise juures, et saab vaid kontsertvideo, kuid see et lisaks oli boonusena karbis ka 3. album audiosalvestusena, oli ju hea ĂŒllatus pealekauba ... :).

Lihtsalt oleks olnud hea ette teada-ise vaevalt,et oleks nĂ€dalakest cd ostmisega kannatanud ja seda topeltplaati ootama jÀÀnud aga Saksamaa fĂ€nnile lĂ€ks nĂŒĂŒd ka paraku rohkemate plaadikarpidega pakk,kuna ei olnud teada varem,et ka selline vĂ”imalus.No mis teha-peaasi,et ĂŒldse see DVD olemas on :D

Profiil  

PostitusPostitatud: 28 Dets 2012, 18:45 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Arvan, et tegelikult ei ole pĂ”hjust kĂŒll etteheideteks, et me varem sellest et ETV Live DVDd eraldi ei tulegi, teada ei saanud :). Oletan, et see mĂ”te teha ETV Livest plaadiga samaaegselt ka kontsert-DVD - nö "kaks ĂŒhes" paketis, sĂŒndis Oti tiimil nö kĂ€igupealt. Plaadid ju sattusid nö samaaegselt vabrikusse tĂ”enĂ€oliselt... :)
Hea PR- tegevus tegelikult :). Kuidas nad oleks jÔudnud meile sellest nö eraldi teavitada, ma ei tea ...

Ma ise tellisin korraga plaadi kui ka ETV Live video. Kontsert-DVD hind oli tegelikult selline, et pakki justkui ei olekski saanud midagi muud enam kuuluda ... Nii et mÔnusalt kauba peale :).
Mul endal on kogemus, et hea on omada 2 plaati kasvĂ”i selleks, et ĂŒks vĂ”ib saada kas otseselt v kaudselt ribadeks kuulatud.
Ja samas kui nĂŒĂŒd 1 plaat jÀÀb ĂŒle - ikka on mĂ”ni lĂ€hikondlane, kes ise ei saa vĂ”i ei raatsi ehk osta, aga kelle saab seda kinkides Ă”nnelikuks teha ...kas praegu kohe vĂ”i hiljem, kui selle vÀÀrtus veelgi kasvab ;)... lihtne plaadikarpki on vĂ”imalik juurde soetada :).

Eemal

PostitusPostitatud: 28 Dets 2012, 23:22 

:? :? :? Vaatasin kĂ”ik selle teema postitused ĂŒle ja ei tĂ€heldanud etteheiteid kellegi poolt kellegi suunas-oli suur rÔÔm dvd uudise ĂŒle ja siis oli siin vahepeal poleemika,millise pildi ja karbiga see dvd siis vĂ€lja nĂ€eb ja nĂŒĂŒd siis Otilt otse kĂŒsides lĂ”plikult selgus majas,kuidas neid plaate turustatakse.

Kuna agaramatel fĂ€nnidel nĂŒĂŒd topelt plaadikarpe ja ĂŒmbriseid,siis ilmselt tĂ€hendab see Otile ka sellevĂ”rra rohkem autogrammide jagamist - jĂ”udu talle !

Profiil  

PostitusPostitatud: 29 Dets 2012, 16:10 
Kasutaja avatar

Pilte: 10
Personaalne album
Sai siis tĂ€na otse bussipealt Selveri Apollos mindud ja ka siis see CD+DVD ostetud. Kohe parem olla :) Paistab, et kĂ”ik lood DVD-l olemas. Vaatasin ETV kanalilt seda kontserti ja suureks ĂŒllatuseks oli "Imede öö" vĂ€lja jĂ€etud. Tehes seda tasa kuulan-vaatan seda nĂŒĂŒd mitu mitu korda DVD-lt. :) Meeldib, et on kaks vĂ”imalust-kuulata & vaadata kĂ”ik lood jĂ€rjest Ă€ra vĂ”i siis valida kindel lugu.

PostitusPostitatud: 29 Dets 2012, 16:57 

Personaalne album
Sellest kontserdist jÀeti vÀlja neli lugu: "Imede öö", "Kohtume jÀlle", "Planeet oma teel" ja veel miskit, neil oli aja piirang peal :)

Eemal

PostitusPostitatud: 29 Dets 2012, 17:27 
Kasutaja avatar

Personaalne album
AliineM kirjutas:
Sellest kontserdist jÀeti vÀlja neli lugu: "Imede öö", "Kohtume jÀlle", "Planeet oma teel" ja veel miskit, neil oli aja piirang peal :)

4ndana ei mahtunud ETV salvestusse "Öö".

Eemal

PostitusPostitatud: 29 Dets 2012, 20:21 
Kasutaja avatar

Personaalne album
"Imede öö" oleks ikka vÔinud olla .. aga see selleks .. mis olnud see olnud. :D saab ju igal ajal DVDlt vaadata :)

PostitusPostitatud: 29 Dets 2012, 20:35 
Kasutaja avatar

Pilte: 10
Personaalne album
Merkss kirjutas:
"Imede öö" oleks ikka vÔinud olla .. aga see selleks .. mis olnud see olnud. :D saab ju igal ajal DVDlt vaadata :)

Pea sÔna sÔnalt see mida ka mina mÔtlesin aga ei hakanud kirjutama. :)

SuurepÀrane CD ja suurepÀrane DVD!!Fantastilised pildid nii albumikaanel, sees kui ka plaatide endi peal. :)

PostitusPostitatud: 29 Dets 2012, 21:30 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Kristi E kirjutas:
Merkss kirjutas:

Pea sÔna sÔnalt see mida ka mina mÔtlesin aga ei hakanud kirjutama. :)

SuurepÀrane CD ja suurepÀrane DVD!!Fantastilised pildid nii albumikaanel, sees kui ka plaatide endi peal. :)

ja DVD - kaante vahel on veel lisapilte ka :) silmailu oi kui palju. :D

NĂ€ita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 2. leht 2-st [ 48 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

KÔik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 kĂŒlalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...: