Tänane kuupäev 03 Dets 2020, 23:34

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

6. leht 15-st [ 366 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Kuula
PostitusPostitatud: 07 Juul 2012, 17:04 

Pilte: 0
KristelV kirjutas:
anne kirjutas:
Nonii - ometi saab osta: lasering

ja mina siis sinisilmselt loodan nädal hiljem Laseringist "Kuula"nelik-CD'd osta aga võta näpust-ammuilma läbi müüdud vähemalt kahes Tallinna poes ja kolmanda poe laoseisu kohta ei osanud müüjalt küsidagi suure kurvastusega aga arvata võib,et siis ka Kristiines on otsas juba,kuna eeldan,et muidu ehk oleks müüja sinna soovitanud minna :cry: peab siis üritama,kas neti teel õnnestub tellida...

Sain siis ikkagi nädal tagasi interneti teel "Kuula" nelik-CD ära ostetud ja täna poes plaadil järgi käies teatas müüjanna-"te saite viimase" :!: :!: :!: Seega nüüd siis vist tõesti nii,et poes on otsas ja e-poe laos ka puhas vuuk tehtud.

Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Juul 2012, 19:15 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Ai ai ai ... nii nad rebisidki meie Oti poliitikasse ....
:o :?

"Ei Kuula" - Andrus Ansip / Ott Lepland

PostitusPostitatud: 10 Juul 2012, 19:28 
Kasutaja avatar

Pilte: 10
Personaalne album
anne kirjutas:
Ai ai ai ... nii nad rebisidki meie Oti poliitikasse ....
:o :?

"Ei Kuula" - Andrus Ansip / Ott Lepland

No mida . . . Boze moi.

PostitusPostitatud: 16 Juul 2012, 13:32 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Mu armas noor kolleeg tuli ja rääkis täna sellise loo, kuna tundis et lausa peab seda mulle kui suurele Oti fännile rääkima :D.

Ta oli oma perega äsja puhkamas Hispaanias. Esimesel päeval keskpäevase siesta ajal hotelli fuajees viibides järsku kuulis justkui koduselt tuttavat muusikat ... - "Kuula"?
Abikaasa veel ütles, et "ei saa olla, see mõni välismaa ballaad ehk".
Kuid ei - oligi "Kuula", mis äkki võimsamaks paisudes kõlaritest kogu hotelli ja selle valdused täitis :).
Ja järgnevatelgi päevadel saatis Oti lugu - ilmselgelt hotellipidajate lemmik - neid korduvalt ikka ja jälle ...

Tore tunne olevat peale tulnud ... :).
.................................................

My young colleague came in and told the story today, because she felt that she just needs to tell it to me - a big fan of Ott.
She was with her family on holiday in Spain recently. The first day of the midday siesta time in the hotel lobby she suddenly heard the familiar music ... - "Kuula"?
Husband said that "... oh no, it could rather be some other, foreign ballad :P"

But no - it was "Kuula" ! which soon become more powerful through speakers and was all throughout the hotel and filled all the premises.
And during following days, the song of Ott accompanied them over and over again ...obviously being a favourite of the owners of the hotel.
It had been a nice feeling to perceive it...

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 16 Juul 2012, 13:41 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Niiii kifft. Kaugel väljamaal kuulda raadiost Otti. Super. :)

PostitusPostitatud: 22 Juul 2012, 15:42 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Katalaani rahvas on kah tahtnud teada, mismoodi Kuula nende keelsena kõlab :D

lyricstranslate

PostitusPostitatud: 26 Juul 2012, 10:31 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Vahetult pärast Eurovisiooni finaali kirjutas üks Eestimaa mees oma blogisse:

"Ott Lepland on samuti teadmamees, kes vahendab lihtsurelikele sõnumeid sealpoolsusest. Tema laul tuletas meelde, kui oluline on märgata pisikesi, esmapilgul tähtsusetuid asju. Kes suudab näha ilu enda ümber ja enda sees, leiab elu kärarikkas segadikus ikka jaksu edasi liikuda. Juhus või mitte, kuid osa Oti laulust on üles ehitatud kaheksasilbilistele värssidele nagu regilaul. Niisiis, vaatamata sellele, et „Kuula“ kõlab klassikalise ballaadina, heliseb temas eesti meel ja eesti vägi. Kohe tunda, et vana folgimehe Aapo Ilvese käsi on mängus. Igaüks, kes viisi peab, ei suuda aga laulule väge sisse puhuda. Vokaalvirtuoos Ott suudab. Seda, mida Paganini tegi viiuliga, suudab Ott paljalt häälega. Ta muudab nii mõnegi laulu elavaks organismiks, mis näitab igal uuel esitusel senitundmata kuju."

... seega kui endal jääb õigetest sõnadest puudu, siis see väljaütlemine siin on tabanud taas nagu "rusikas silmaauku".

Eemal

PostitusPostitatud: 03 Aug 2012, 01:19 

"Kuula" kitarrihelide saatel
http://www.youtube.com/watch?v=dZT2SJujyyw

Profiil  

Teema pealkiri: Re: Niisama mainimised
PostitusPostitatud: 04 Aug 2012, 10:12 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Enimvaadatud laulusõnad Sasslantises viimase 7 ja 30 päeva jooksul - nii Kuula kui Imede öö on endiselt esimeste hulgas:

Eemal

PostitusPostitatud: 04 Aug 2012, 10:21 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Internetiavarustest ühes´t blogist leidisn sellise killukese:

"... no pulmade kõige kummalisem asi oli see, et polnud seda traditsioonilist pulma marssi vaid selle asemel oli Ott Lepland ja " kuula" :D :D

Tegelikult ei ole siin midagi kummalist ... kui mõtlema hakata, on Oti kirjutatud laule veel mis pulmadesse sobivad, kasvõi pruutpaari valsiks ...:I

Eemal

PostitusPostitatud: 04 Aug 2012, 13:13 
Kasutaja avatar

Personaalne album
tiinast kirjutas:

"... no pulmade kõige kummalisem asi oli see, et polnud seda traditsioonilist pulma marssi vaid selle asemel oli Ott Lepland ja " kuula" :D :D

Tegelikult ei ole siin midagi kummalist ... kui mõtlema hakata, on Oti kirjutatud laule veel mis pulmadesse sobivad, kasvõi pruutpaari valsiks ...:I

Just. Sai siin kaua aega tagasi mainitud, et mulle meeldiks oma pulmas tantsida Oti teise singli järgi. (:

PostitusPostitatud: 04 Aug 2012, 13:46 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Kui ma esimesi kordi kuulsin "Tunnen elus end", tõdesin, kui hästi selle järgi saaks valssi tantsida ...

Eemal

PostitusPostitatud: 04 Aug 2012, 13:47 

tiinast kirjutas:

Ma ka eile sattusin lugema seda blogipostitust ja ei oleks pidanud seda sugugi kummaliseks vaid ikka ylimalt meeldivaks,kui ise oleks sellisesse pulma sattunud ja seal siis yllatuslikult "Kuula" oleks kõlanud:)
Ja ega yldse ei imestaks,kui isegi otsustaks oma pulmas kõige tähtsamal päeval just Oti muusika järgi tantsida ;)

Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Aug 2012, 20:46 
Kasutaja avatar

Personaalne album
From Eurovision times:

http://songcontest.ch/2012/Estland/video001466

Eemal

PostitusPostitatud: 11 Aug 2012, 03:15 

Radio Suomi ja seal reedeti eetris olev "Puhelinlangat laulaa" (ehk siis soovisaade otsetõlkes "Telefoniliinid laulavad")ja 13.7.2012 eetris olnud saates on keegi eesti keelt õppiv ja eestlastest tuttavaid omav Leena tellinud meie Oti "Kuula" :!: Saatejuhid küsisid,mida tähendab "kuula" ja sooviloo tellija siis loomulikult teadis vastata,mida see tähendab.Sooviloo tellija rääkis veel,et oli korra varem külas olles seda lugu kuulnud ja eelkõige meeldisid talle selle loo sõnad ja et selles ei räägita armastusest .Avaldab veel arvamust,et kuna see on hea ja rahulik lugu ning kuna Soomes on palju eesti keele huvilisi,siis ehk on ka neil võimalik sõnadest ja nende tähendusest aimu saada.Saatejuhid siis tegid järelduse,et eesti keel on väga kaunis keel ja et see soovilugu võiks siis olla nagu väike keelekursus või nii :lol: Saatesse helistanud inimene arvas veel,et Eestis mängitakse rohkem Soome muusikat,kui Soomes Eesti muusikat ja saatejuhid nõustuvad.Koos jõuavad järeldusele,et eesti keel on väga ilus keel ja et eks mõned lauljad ikka vahest pääsevad eetrisse-Georg Otsa "Saaremaa valss" ja Maarja-Liis Ilus,Ivo Linna aga et ülejäänud on jäänud täitsa tähelepanuta.Seega Otil on siin hea võimalus asja muuta ja usun,et kaugel ei ole see aeg,kui enam pole mingi haruldane juhus,kui saab Otti mõnest Soome raadiost kuulda aga eks see kõik omal ajal-enne peavad Soome fännid kannatlikult siinsed esinemised ära ootama...

Saade on netis järelkuulatav veel 1 päev ja 21h ja kahjuks ainult Soomes aga panen siiski lingi igaks juhuks http://areena.yle.fi/radio/1565267 ja kui kellelgi on soovi ja õnnestub seda kuulata,siis sooviloo tellijaga hakatakse rääkima u.1h 38min kohal

Profiil  

PostitusPostitatud: 11 Aug 2012, 22:53 

Täna sai Narva eelvooruga avapaugu uus superstaarisaate hooaeg.TV3 Seitsmestes Uudistes näidati pikemalt ühe 39 aastase Mustveest pärist Andrei etteastet ja looks oli ta valinud Oti venekeelse "Kuula".Päris nii hästi tal selle ettekandmine ei tulnud,et kohe oleks edasipääsu kaardi saanud ja pidi veel lisaloo ka esitama-nagu omal ajal meie Otti peedistati :lol:
Lugu algab 23:48 http://www.tv3play.ee/play/278499/?autostart=true

Ma julgen ennustada,et sellel hooajal valivad mitmed lauljahakatised omale loo Oti repertuaarist.

Profiil  

PostitusPostitatud: 13 Aug 2012, 10:04 
Kasutaja avatar

Personaalne album
"Kuula" Stockholm Pride`l

Youtube

PostitusPostitatud: 13 Aug 2012, 10:36 
Kasutaja avatar

KristelV kirjutas:
Täna sai Narva eelvooruga avapaugu uus superstaarisaate hooaeg.TV3 Seitsmestes Uudistes näidati pikemalt ühe 39 aastase Mustveest pärist Andrei etteastet ja looks oli ta valinud Oti venekeelse "Kuula".Päris nii hästi tal selle ettekandmine ei tulnud,et kohe oleks edasipääsu kaardi saanud ja pidi veel lisaloo ka esitama-nagu omal ajal meie Otti peedistati :lol:

Andrei esitatud Ott Leplandi ballaadi "Kuula" venekeelsel variandil lasevad nad aga kõlada viimase noodini. Kuigi mehe laulmisstiil on hoopis mahedam ja tasasem kui võimsa vokaaliga Otil, avaldab ta uuele žüriiliikmele Mart Sanderile ja Maarjale muljet.

Ă•htuleht

PostitusPostitatud: 13 Aug 2012, 10:43 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Liisbeth kirjutas:
KristelV kirjutas:

Andrei esitatud Ott Leplandi ballaadi "Kuula" venekeelsel variandil lasevad nad aga kõlada viimase noodini. Kuigi mehe laulmisstiil on hoopis mahedam ja tasasem kui võimsa vokaaliga Otil, avaldab ta uuele žüriiliikmele Mart Sanderile ja Maarjale muljet.

Ă•htuleht

Mulle väga imponeerib, et Mihkel Raud arvab nii: "Nõrgaks jäi, kõvemini peab laulma!" See laul on a priori võimas – selline laul, mida lauldakse kõva häälega".
Julgen mõelda, et ju Mihklile on Oti esitused muljet avaldanud ...

Eemal

PostitusPostitatud: 13 Aug 2012, 11:00 
Kasutaja avatar

Personaalne album
anne kirjutas:

Youtube

Kummaline värk selle Kuulaga ...
Kui Ott seda Bakuus olles järsku enne poolfinaali muutis - tegi mõned kohad (teadagi millised) täiesti teistmoodi ... võimsamaks, siis oli fännirahvas siin ja sealpool piire lausa paanikas :o :roll:
Saatsime kõikvõimalikes kanalites sõnumeid ja appikarjeid, et ärgu tehku ja laulgu ikka finaalis nii nagu originaalis oli ... oh issand, milline paanika tookord oli :lol: :lol:
...ja nüüd, kui olen mitmeid kordi olnud ise tunnistajaks, mismoodi publik ekstaasi läheb, kui Ott selle laulu ajal n.ö. esimesse "võimendusse" läheb (kuulake või sedasama Stocholmi linki - mitte ainult Eestis vaid igalpool üle maailme mõjub see samamoodi), siis pean tõdema, et ta tegi tookord Bakuus ainuõige otsuse. Ju ta tunnetas oma hääle toimet.

Miks ta niimoodi mõjub :? ... ma ei oska seda seletada ... aga mõjub ...

PostitusPostitatud: 13 Aug 2012, 11:03 
Kasutaja avatar

PUBLIKU VIDEO: 39-aastane Andrei esitas Ott Leplandi laulu "Sluušai"!

PostitusPostitatud: 13 Aug 2012, 12:39 

anne kirjutas:

Youtube

Oi,kui kahju,et see video on eemaldatud-ei jõudnudki üle vaadata :cry:

Profiil  

PostitusPostitatud: 13 Aug 2012, 12:50 
Kasutaja avatar

Personaalne album
KristelV kirjutas:
anne kirjutas:

Youtube

Oi,kui kahju,et see video on eemaldatud-ei jõudnudki üle vaadata :cry:

Mida paganat :o - just oli juu ... :(

Eks ma siis pean kirjeldama ... Ott sünteka taga ... mängib eelmängu, mille esimeste helidega koos vallandub aplaus ... Ott laulab ... rahvas kuulab ja on näha, et mitmed salvestavad ... taustal on kuulda sedalaadi heli nagu laulaks publik mingitel hetkedel kaasa ... kui Ott võtab esimest korda oma tuttavaid võimsaid noote, siis vallandub rahva hulgas spontaanselt samasugune aina valjenev juubeldusmöire nagu on meile juba tuttav popkooripeo videotelt jne... :D

PostitusPostitatud: 18 Aug 2012, 15:36 
Kasutaja avatar

Personaalne album
"Kuula" rootsikeelne tõlge:

http://lyricstranslate.com/hu/kuula-lyssna.html

Eemal

PostitusPostitatud: 19 Aug 2012, 09:32 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Veel on YouTube-i ilmunud üks hääletustulemus - välismaiste pingerea koostajate poolt läbi aegade lugudes seas on Oti "Kuula"le omistatud 7. koht (vt pingerida video all):

http://www.youtube.com/watch?v=-bgC9jZMEVE

Eemal

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 6. leht 15-st [ 366 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 kĂĽlalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
HĂĽppa: