Tänane kuupäev 22 Sept 2018, 09:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

1. leht 1-st [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Tuleb album koos Rannapiga ...
PostitusPostitatud: 11 Juul 2018, 16:04 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Kellega tegu? Ott Leplandil ilmub koos legendaarse muusikuga värske album
Manus:
rannap.jpg
rannap.jpg [ 71.52 KB | Vaadatud 373 korda ]

Teema pealkiri: Re: Tuleb album koos Rannapiga ...
PostitusPostitatud: 11 Juul 2018, 18:22 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
anne kirjutas:

Siinkohal tasub meenutada uue albumi ootuses veelgi teemakohast. Ilmselt see koostöö edenes suuresti tänu eelmise aasta kontsertprojektidele ... kus meie Ott osales - nii mitmeidki Oti meeldejäävaid esitusi 20.08.2017 toimunud Ruja Suurkontserdilt leidub ühel uhkel kogumikalbumil, mis lasti välja möödunud aasta lõpus. Kel kahe silma vahele jäänud, saab soetada näiteks siit:
https://www.lasering.ee/eesti-muld-ja-e ... -3dvd.html

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 12 Juul 2018, 14:55 
Kasutaja avatar

Personaalne album
https://muusikaplaneet.wordpress.com/20 ... ottjarein/
OTT LEPLAND TEEB ALBUMI KOOS REIN RANNAPIGA

Laulja ja laulukirjutaja Ott Lepland (31) rääkis TV3 “Seitsmestele uudistele”, et küpsemas on üks põnev projekt.

Muusik ütles: “Sellel suvel on, nagu ikka, tegemist palju, palju kontserte ja erinevaid projekte. Üks suur asi, millega ma olen ligi pool aastat tegelenud: on tulemas välja üks uus album, mille oleme teinud Rein Rannap, minu bänd ja mina. Esitame Rein Rannapi lugusid, Ruja laule, mis on keeratud tänapäevasesse võtmesse.”

Lepland on varasemalt rääkinud ajakirjale Kroonika, et tõsisem huvi Ruja loomingu vastu tekkis tal hilises teismeeas. Ruja kui kollektiiv on tema sõnul Eesti levimuusika suur tugisammas ning ansambel on mõjutanud nii kohalikku rokkmuusikat kui olnud eeskujuks paljudele teistele bändidele. “Rujal on sügava mõttega lood, väga meloodilised, südamlikud ja positiivses mõttes riukalikud,” lisas ta.

Oma lemmikuteks peab Lepland laule “Eesti muld ja Eesti süda”, “Nii vaikseks kõik on jäänud”, “Rahu” ja “Valguse maastikud”.

21. juulil kell 20:30 esinevad Ott Lepland ja Rein Rannap ühise kavaga Jõgevamaal Kasepää laululaval toimuval kontserdil “Peipsi romantika”. Pääsmed on müügil Piletilevis.

Eemal

PostitusPostitatud: 09 Sept 2018, 23:58 
Kasutaja avatar

Personaalne album
ILMUVAD ALBUMID
... peagi ilmuvad helikandjad (viimati täiendatud 7. septembril 2018):

https://muusikaplaneet.wordpress.com/ilmuvad-albumid/

.... Ott Lepland & Rein Rannap (2018)

Eemal

PostitusPostitatud: 16 Sept 2018, 16:46 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Ott Lepland esitas saates "Hommik Anuga" Rein Rannapi vanu lugusid

https://menu.err.ee/861788/ott-lepland- ... nu-lugusid

16. septembril käisid saates "Hommik Anuga" külas koos Ott Lepland ja Rein Rannap, kellel ilmub sügisel koostööalbum, kus Lepland esitab Rannapi vanu lugusid – nii vanu lugusid, et ainult albumi boonuslugu on noorem kui Lepland ise. Saates esitas Lepland lood "Must ronk" ja "Ootan sind".
Rannap tunnistas, et Leplandi kõrval oli tal piinlik vaadata saate "Eesti otsib superstaari" eelvooru klippi, kus ta Leplandi kiusab. "Meile kogu aeg tambiti pähe, et vestelge nendega, küsige nende käest asju. Teine asi, meil kästi neid peedistada – öeldi, et tehke nad maha, kiusake neid. Tõesti see surve meil kogu aeg oli."
(see klipp oli ka tänases saates kõige esimene .. kus Ott Maarja, Mihkel Raua ja Rein Rannapi ees Superstaari-eelvooru tuleristsetel oli...)
Lepland märkis, et eks ta oli ka tol ajal toores. "Ma tegelikult siiamaani ei julge oma Superstaari-saate esinemisi väga vaadata. Eks ma olin ikka noorem kõvasti ja palju rabedam." Lepland sõnas, et suurimad õpetussõnad on ta saanud Rannapilt pigem just nüüd koostööd tehes.

"Rein oli ju ka stuudios, kui ma laulsin neid lugusid ja eelnevalt me tegime Reinu juures proovi. Rein jagas mulle väga palju kasulike nõuandeid. Ma ise tundsin, et ma arenesin lauljana väga palju selles plaadisalvestusprojektis. Selles mõttes ma olen väga õnnelik, et ma selles projektis osalesin."
Rannapi ja Leplandi koostööplaat, kus Lepland laulab Rannapi lugusid, ilmub sügisel. Rannap ütles, et ainult üks lugu plaadil on noorem kui Lepland. "Muud on vanemad lood. Me valisime just sellised, mis võiksid meeshäälele sobida ja millele võiks proovida anda uut elu. Mõned on tuntumad, mõned vähem tuntumad, aga põhimõtteliselt on kõik sellised, mis vajasid uut äratust."

Eemal

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 1. leht 1-st [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 kĂĽlaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid