Tänane kuupäev 21 Okt 2018, 04:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

2. leht 2-st [ 37 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Oti "must saladus"
PostitusPostitatud: 19 Veebr 2013, 19:09 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Kuna juhtum tundub olevat ülimalt põnev ja kirgitekitav, siis tegin päris uue teema :D

Teema pealkiri: Re: Oti "must saladus"
PostitusPostitatud: 19 Veebr 2013, 19:19 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Nii palju segadust ja kirgi tekitanud juhtumi puhul on vähemalt kaks võimalust, kas meil on tegemist ebaõnnestunud "lameda naljaga" või suurepäraselt teostatud geniaalse ideega.

Mina kaldun vähemalt hetkel selle teise variandi poole ;)

Teema pealkiri: Re: Ott telekas
PostitusPostitatud: 19 Veebr 2013, 20:32 

Pilte: 0
nattinatt kirjutas:
Mina istusin laupäevaõhtul Eesti Laulu ajal suure hulga inimeste keskel, olin sünnipäeval. Sealses seltskonnas saadi küll aru, et see on nali. Thank God, et olen ümbritsetud valdavalt kõrgemalaubalistega. Ei tolereeri piiratud ajumahtu.

Kusjuures meil olid ka külalised ,loomulikult mina ja lapsed ainukesed Oti fännid seltskonnas ja meil ei tekkinud ka sellist kahtlustki kellelgi ,et see poleks nali.Lastega sai ainult arutatud , et Ott teeb nalja.Vaatasime lihtsalt huviga ja naersime ja no seal lõpus veel Maarja-Liis ja vaene helimees....ei tekkinud mingit kahtlust ja väga naljakas oli :lol: Ma arvan , et ma tean ka , millist Sveni siin süüdistada saab ,kes Getterile sellist hullu juttu ajanud oli :lol:

Ma arvan , et selle naljaga on vähemalt tõestatud , et Ott ei jäta kedagi külmaks.Kurb lihtsalt ,et paljud ei ole veel aru saanud , kui hea laulja ja näitleja Ott tegelikult ikkagi on.
Olles kuulnud seda päris õiget Otti laulmas , siis minul ei ole kahtlustki , et Ott laulab une pealt ka fantastiliselt ja see meelega mööda laulmine oli vist tõesti väga raske ülesanne ;) Mulle meenus kohe ka see Leemeti laulmine : graaaaaaaaaaatsia... :lol: :lol: :lol:

Loomulikult oleks seda nalja saanud veel lihvida jne.aga nagu nüüd selgitavas artikliski kirjas-see sai mõne tunniga linti võetud -super tulemus !

hmm, Mihkel auu-kas teil on staabis see silt päriselt ka olemas "No working during drinking hours" või oli see rekvisiit ?

Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Veebr 2013, 20:41 
Kasutaja avatar

Personaalne album
KristelV kirjutas:
nattinatt kirjutas:
Mina istusin laupäevaõhtul Eesti Laulu ajal suure hulga inimeste keskel, olin sünnipäeval. Sealses seltskonnas saadi küll aru, et see on nali. Thank God, et olen ümbritsetud valdavalt kõrgemalaubalistega. Ei tolereeri piiratud ajumahtu.

hmm, Mihkel auu-kas teil on staabis see silt päriselt ka olemas "No working during drinking hours" või oli see rekvisiit ?

Juba üksi see inglisekeelne silt oleks pidanud ütlema, millega on tegemist :P kui sinnani uskuma jäädi, sest peab mainima, et ka nooremaealisi inimesi läks õnge ...

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 19 Veebr 2013, 20:55 

KristelV kirjutas:

hmm, Mihkel auu-kas teil on staabis see silt päriselt ka olemas "No working during drinking hours" või oli see rekvisiit ?[/quote]

tiinast kirjutas:
Juba üksi see inglisekeelne silt oleks pidanud ütlema, millega on tegemist :P kui sinnani uskuma jäädi, sest peab mainima, et ka nooremaealisi inimesi läks õnge ...

Mine neid mehi tea , äkki ongi selline silt neil seal olemas -no et ikka oleks tööle vahelduseks meeles puhata ja mängida ka ;) Kuigi arvata võib , et see oli ikka rekvisiit ja selge märk kõhklejate jaoks aga kes teab ,kas seda üldse suure ehmatusega märgatigi :?

Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Veebr 2013, 21:28 
Kasutaja avatar

Personaalne album
KristelV kirjutas:
Mine neid mehi tea , äkki ongi selline silt neil seal olemas -no et ikka oleks tööle vahelduseks meeles puhata ja mängida ka ;) Kuigi arvata võib , et see oli ikka rekvisiit ja selge märk kõhklejate jaoks aga kes teab ,kas seda üldse suure ehmatusega märgatigi :?

No mina pidin oma kehvapoolse silmanägemise süül selle sildi alumisele - kõige olulisemale sõnumile pihta saamiseks video ikka teadlikult mitu korda läbi vaatama :lol:
Mina kah ei välista, et sellises asutuses ja mehises seltskonnas sedalaadi sildid igaksjuhuks olemas on ... no nii mängulisuse mõttes ;)

PostitusPostitatud: 19 Veebr 2013, 21:36 
Kasutaja avatar

Personaalne album
KristelV kirjutas:
Loomulikult oleks seda nalja saanud veel lihvida jne.aga nagu nüüd selgitavas artikliski kirjas-see sai mõne tunniga linti võetud -super tulemus !

Oleks saanud lihvida jah ...
Mulle näiteks tundus kogu selles sketšis kõige väheusutavam see Oti valestilaulmine ;) - möödalaulmise hästi ja usutavalt väljamängimiseks oleks ilmselt vaja olnud ikka tunduvalt rohkem harjutamisaega, rohkemaid duubleid ja Normet oleks võinud tõenäoliselt Otti selle osa tõlgendamisel rohkem usaldada.

PostitusPostitatud: 20 Veebr 2013, 00:38 
Kasutaja avatar

Personaalne album
... Need, kes kurvastasid Oti arvatava mõnitamise pärast, olid eeskätt vanemad inimesed. Hoolimata sellest, et kasvõi juba Ivo Linna ja Maikeni (kes mõlemad on läbi kogu Oti-ajaloo lausunud Oti kohta eranditult vaid tunnustavaid sõnu) kaasamine ja uskumatult negatiivse sõnumi panemine nende suhu, oleks pidanud viima mõtted riivatule naljale, pettis ülimalt usutav näitlejatöö ära nii noori kui vanu.
Nii mõnedki vanemad jm. prouad väljendasid pettumust - peamiselt just Iff, kui laiale avalikkusele kõige tuntum persoon, sai „koosa“ selle eest, et laskis end kaasata Otti “laimavasse” kahtlasesse projekti :D. Minuarust näitab selline reaktsioon, et Otil on palju auväärses eas poolehoidjaid – auväärseid inimesi, kellele ta korda läheb... :).

Ja olgem ausad – ennast on alati kõrvalt raske näha, teiste lihtsameelsus torkab paremini silma.
Kui püüda näha asju laiemalt ... on meiegi fännikogukonnas juhtunud, et sõbralikult tögavas kommentaaris on nähtud olematut pahatahtlikkust või negatiivsust. On juhtunud, et siirast ja peenetundelist väljaütlemist on teiste poolt valesti mõistetud, või delikaatsust salatsemiseks peetud ...

Tsiteerides Otti - video ümber puhkenud kired näitavad, et „arvamusi on mitmeid“.
Ma arvan, et kui vaevuda pisut mõtisklema, siis on ehk võimalik mõista uskumatuna tunduvaid eripalgelisi kirgi, mida see naljaloona lavastatud “Oti must saladus“ on tekitanud. Issanda loomaaed on kirju ja ühte ning ainukest tõde pole olemas ;).

Ma ise küll Eesti Laulu poolfinaali ei vaadanud (oh mind huvitut küll :P), kuid kuuldavasti oli Anu Välba pärast Oti-videot öelnud, et järgmises poolfinaalis paljastused jätkuvad ... näis, kes järgmisena ette võetakse :D :D :D. Üks peaks aga olema selgemast selgem - kuitahes professionaalsed need uued klipid ka olema saavad, ega keegi neid enam ei usu :D :D :D.

Igal juhul kinnitas Ott jälle igivana tõde, et kõige parem naer on naer iseenda üle.
Öeldakse, et inimesel, kes julgeb enda üle naerda, on lootust ... palju lootust ... ma usun, et see on tõde !!!

Ja hea tunne on, et nii mõnigi inimene, kes alguses naljast aru ei saanud, sai meie rahva poolt valgustatud ja seeläbi ehk paremini Oti fenomeni mõistma.

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 21 Veebr 2013, 00:19 
Kasutaja avatar

mirjam kirjutas:
Kristi E kirjutas:
Merkss kirjutas:
mismõttes Oti mõnitamine? ta ise osales selles ju?!

Mhm. Saaks sellisest väitest aru seljuhul kui Otti poleks selles klipis olnud, aga oli ju. Inimesed on imelikud.

Tõesti, tõesti, nõustun Annega, ka mina sain nii aru, et mitmed inimesed uskusid, et see oli nali Oti kulul, Oti hanekstõmbamine, et klipi lõpuosas ta PÄRISELT pidi end õigustama, ta PÄRISELT käis helimehelt tunnistust võtmas :lol:

Too helimees ei ole üldse seotud ei helitööga, ei näitlemisega :P :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Veebr 2013, 22:44 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Ott on tänavuse Eesti Laulu läbiv teema 8-)
Reikop konstateerib teise poolfinaali alguses, et vist vastab tõele, et Lepland ei oska laulda - pole teist stuudios näha ja pole isegi taustalauljate hulgas ;)

PostitusPostitatud: 24 Veebr 2013, 10:16 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Selline oli siis järg Oti nädalatagusele paljastusele ;)

Vihane VIDEO: Vaata Getter Jaani uue gootimetali hiti "Kes on sĂĽĂĽdi" Eesti Laulu klippi

http://publik.delfi.ee/news/eestilaul20 ... d=65725852

PostitusPostitatud: 01 Mär 2013, 11:13 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Hehee - ka Getter shokeeris oma publikut ;)

Getter Jaani tekitas pisikestele fännidele hingetrauma

http://www.elu24.ee/1154678/getter-jaan ... ngetrauma/

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 2. leht 2-st [ 37 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 kĂĽlalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid