Tänane kuupäev 10 Dets 2018, 10:05

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

1. leht 3-st [ 75 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ott Lepland purjus peaga poes lällamisest
PostitusPostitatud: 21 Aug 2011, 20:55 
Kasutaja avatar

Vahelduseks on Publikus ilmunud ka üks negatiivne lugu Otist - iseasi, kui palju selles ka tõtt on..... :cry:

Ott Lepland purjus peaga poes lällamisest: absurd, ma polnud tilkagi joonud!

Teema pealkiri: Re: Ott Lepland purjus peaga poes lällamisest
PostitusPostitatud: 21 Aug 2011, 22:29 
Kasutaja avatar

Pilte: 10
Personaalne album
Lugesin hommikul sellekohast artiklit, ootasingi, et mida Ott selle loo peale vastab.Eks see nn allikas tahab tähelepanu.

PostitusPostitatud: 22 Aug 2011, 10:35 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Aga mind huvitab kogu selle asja juures hoopis teine nähtus - lugeja huvi kõmuliste uudiste vastu.
Kui tavaliselt ma väldin iseenese närvide tervise huvides kommentaaride lugemist, siis seekord loen huviga.
Jälgige mängu! Kui ilmub mõni positiivse sisuga nupuke, siis järgneb sellele tavaliselt paar-kolm äratuntavas stiilis nõmelabast salvamist, aga vaadake nüüd :o, kus on alles kommentaare kolmel teemat puudutaval kirjutisel. Muideks uudisest ilmunud esimene artikkel on kummalisel kombel juba eetrist kadunud - küllap sai kirjutise autor esialgse info väärastamise eest bossilt mööda näppe :(
Mis sest, et aegajalt kumab kommentaaridest läbi hinnang, et "milleks sellised uudised, keda see huvitab".
Ometi erutavad just sedalaadi asjakesed rahvast sedavõrd, et kommenteerijaid on peaaegu sadades :lol:
Mis iganes see meie Ott seal poes tegi ja kuitahes tõene või ülepaisutatud on tegelikkus , loodan ma väga, et lõppkokkuvõttes oskab Ott sellest järjekordsest negatiivsest kogemusest õiged järeldused teha.
Omaenda imago kujundamise võti on eelkõige ikkagi tema enda käes.

Panen siis siia ka kolmanda teemaarenduse : Ă•htuleht

PostitusPostitatud: 23 Aug 2011, 10:10 
Kasutaja avatar

Personaalne album
See oleks siia sobilik (Ott on kenasti kõige peale mõelnud ;)) :
http://www.youtube.com/watch?v=ca02q1I-KjY

PostitusPostitatud: 23 Aug 2011, 23:48 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
Mind pani see vahejuhtum mõtlema hoopis fännamise kui fenomeni teemal.
Nimelt see, mis mu endaga paari viimase päeva jooksul - pärast selle uudise ilmumist Publik Delfisse - toimus ... .
Päris uskumatu, kuidas - olenemata sellest, kui palju võis seal olla tõetera, tundsin ma, kuidas Oti kohta negatiivse uudise meediasse sattumine mind justkui isiklikult puudutas.
Raske oli mõtteid eemale saada, mure ja rusuv tunne meenutasid täpselt sama, mida olen varem tundnud, kui kellegagi mu lähedastest on olnud halvasti ....
Seega selle kogemuse läbi õppisin tahtmatult veel paremini ka iseennast tundma.
Ja just meenutasin kommentaare (mida ma vahepeal pole küllaltki kaua lugema laskunud) ajast, mil oli äsja ilmunud Kirke Erti raamat Otist, kus oli igati ehedalt ja ausalt kirjeldatud - nii Oti enda kui teiste suu läbi - tema ootamatult tuntuks saamise ja sellega seotud elukarusselli võlusid ja valusid, ning samuti pahesid, mis sellega kaasas käima on kippunud... Oli kommijaid, kes ütlesid, et on nüüd täiega pettunud ja lahkunud fännide ridadest - kuna kujutasid Otti hoopis teistsugusena ette - ilmselgelt kujutasid need arvajad teda ette igati paipoisina, ilma igasuguste inimlike nõrkusteta .... ;).

Arutasime-meenutasime seda teemat kodus....
... ja seepeale tuli mu pereliikmelt ütlus, mida täielikult jagan: "See ei ole küll tõsimeelne fänn, kes neist asjadest end kõigutada laseb ja keda sellised uudised panevad suhtumist muutma (st inimesse, keda fännatakse)".

Seda ütles mu abikaasa, kelle kohta, kui võrrelda mu endaga, küll termin "Oti fänn" oleks liialdus, ent kes samas oma nappide võimalustega on igati mu fännamist toetanud, kes minuga koos on enam kui aasta tema paljusid kontserte tõeliselt nautinud, ja kellele meie Ott on lihtsalt üks sümpaatne noor inimene.

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 24 Aug 2011, 16:09 
Kasutaja avatar

Oh :)
Nüüd ajab see kõik naerma. Just see artikkel. See esimene Defli artikkel, kus oldi väga räigelt kirjeldatud Oti olekut. Aga sel hetkel, kui selle avastasin, või no kui mulle näidati - siis vihastasin väga. Südamesse tuli torge. Sest ma olin suhteliselt kindel ,et see asi kohe kindlasti mitte nii ei olnud. See tegi haiget, kui meie Otti tembeldatakse "ülbeks kuulsuseks" ja pannakse nii palju jutule juurde. Teades, et TEMA kohe kindlasti ei ilmuta mitte kuidagi selliseid märke - ülbuse märke. Sama hästi võib keegi "tark reporter" teha loo sellest, kuidas Ott Lepland käis piima või wc paberit ostmas. Kurat võtaks - ta on samamoodi inimene, nagu me kõik! Ja veel hea inimene - sellepärast ajaski vihale, et headele inimestele tehakse ilma põhjuseta haiget.
Ja mis selles imelikku on ,et ta käis alkoholi poes?! Ja täiesti normaalses olekus - nagu lõpuks on ikkagi selgunud. Ma saan aru, kui ta oleks seal poes roomanud, aga ei olnud mitte sinna lähedalegi asi.
Ja ongi nii ,et kuna Otist ei ole mitte midagi halba kirjutada (mis ei ole tõsi olnud) ,siis tehaksegi ühest poes käigust SUUUR meediamull ja lisatakse 95% juurde. See on tüüpiline eestlaste kadedus.
Mis sest kirumisest siin ikka kasu on.
Kõige tähtsam on see, et Ott ise oleks natukene ettevaatlikum - suhtega, mis puutub alkoholi. Usun, et ta õppis sellest vahejuhtumist jällegi.
Tavaliselt ma kommentaare ei loe-pole mõtet. Aga seekord ei pidanud vastu. Ja lugesin. Poleks pidanud seda tegema. Aga üldiselt sellised kommentaarid - "minu silmis on ta nüüd mõttetu ja ei oska laulda jne" - neid ei tasu üldse tähele panna. Kuna need ei ole tõsimeelsed Oti austajad, kes sellise kuulujutu pärast kohe arvavad sitasti Otist. Olgu mis on, aga mina olen ikka tõsimeelne Oti austaja - nii heas kui halvas. Sest Oti nõrkused, tugevused ja võlud teevadki kokku selle Oti, keda mina austan :).
Ma ei tea, kui õige oli just tunnete baasil seda kõike siin praegu kirjutada, aga tundsin, et pidin kõik välja siia laduma.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 01 Dets 2011, 12:23 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Käsi südamel, ma pole konfliktne inimene! Ei kaine ega purjus peaga

Ă•htuleht

"Armu ja hirmu :roll: " ehk kõik peab olema tasakaalus.
Teada asi ju: kui oled juba pikalt kiitust ja ilu nautinud, siis pead saama kapaga solki kah kaela...noh et liiga uhkeks ei läheks...või nii...ja et ikka jalgadega maas püsiks...
;)

PostitusPostitatud: 01 Dets 2011, 12:40 
Kasutaja avatar

Personaalne album
anne kirjutas:
Käsi südamel, ma pole konfliktne inimene! Ei kaine ega purjus peaga

Ă•htuleht

"Armu ja hirmu :roll: " ehk kõik peab olema tasakaalus.
Teada asi ju: kui oled juba pikalt kiitust ja ilu nautinud, siis pead saama kapaga solki kah kaela...noh et liiga uhkeks ei läheks...või nii...ja et ikka jalgadega maas püsiks...
;)

Me peaks juba sellega harjuma :), ja Ott ise ka. Oti nimi ju "müüb", mis teha. Kõik vanad "uudised" on üritatud ühte artiklisse kokku panna ja neile "uus" lähenemisnurk anda. Käteõpitud ajakirjandusnipid artikli kirjutajal.

Eemal

PostitusPostitatud: 01 Dets 2011, 12:46 
Kasutaja avatar

Personaalne album
tiinast kirjutas:
Me peaks juba sellega harjuma :), ja Ott ise ka. Oti nimi ju "müüb", mis teha. Kõik vanad "uudised" on üritatud ühte artiklisse kokku panna ja neile "uus" lähenemisnurk anda. Käteõpitud ajakirjandusnipid artikli kirjutajal.

Sellega ei harju kunagi !
Kui sinust või sinu lähedastest või inimestest, kellest sa hoolid, räägitakse avalikult asju, millest ei peaks rääkima seepärast, et need asjad on sügavalt inimese eraasjad, siis on alati valus...

PostitusPostitatud: 01 Dets 2011, 14:07 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Ma tahangi öelda ja tõden, et PEAKS harjuma, sest muuta me seda avalikkuse IGASUGUST LAADI tähelepanu ei saa, vähemalt mitte niipea... See on elu avaliku tähelepanu all.

Aga tegelikult ei olegi harjumine võimalik, saab ainult mingil moel kohaneda. Meist mõnigi ei ole suutnud seda, mis tundeid kõmumeedia käitumine Otiga on tekitanud, siin varemgi välja ütlemata jätta, sest see on teinud tõeliselt haiget...

Eemal

Teema pealkiri: ARTIKLID INTERNETIMEEDIAS
PostitusPostitatud: 26 Okt 2012, 09:23 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Allstarz.ee: Ott Lepland

Teema pealkiri: Re: ARTIKLID INTERNETIMEEDIAS
PostitusPostitatud: 26 Okt 2012, 18:40 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Kantrilaulja Airi Ojamets avastas Oti alles Eurovisiooni eel: :D :D

Airi leiab, et uudised, mis peavad temani jõudma, jõuavad nagunii. Näiteks sai ta alles hiljuti Eurovisioni eel läbi Facebooki teada, et Eestis on üks uus andekas meeslaulja Ott Lepland. «Keegi jagas Ott Leplandi eurolaulu hispaaniakeelset versiooni «Escucha» ja kuna mulle hispaania keel väga meeldib ning minus äratas tähelepanu, et eestlane selles keeles laulab, siis kuulasin kohe mitu korda jutti. Kuna Ott laulis nii ilusasti ja usutavalt nagu Enrique Iglesias, siis ma ei tahtnudki seda eestikeelset versiooni enam kuulata,» räägib Airi.

http://naisteleht.ee/content/airi-ojame ... -too%C2%BB

Eemal

PostitusPostitatud: 26 Okt 2012, 18:58 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Parem hilja kui mitte kunagi. :D

PostitusPostitatud: 28 Dets 2012, 21:31 
Kasutaja avatar

Pilte: 1
Personaalne album
On aeg 2012. aastale joont alla tõmbama hakata ning meenutada, mis oli sel aastal head ning mäletamisväärset. Kui sulged silmad ning lased aastal silme eest läbi joosta, siis milline meelelahutusuudis või sündmus meenub Sulle esimesena? Mis oli aasta pomm, mida veel kaua mäletad või millele aktiivselt kaasa elanud oled?

http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust ... 63412_2470

sealhulgas on ka artikkel

Ott esindas edukalt Eestit Eurovisoonil: SUPER, OTT! Sa panid Euroopa end kuulama!

;)

PostitusPostitatud: 29 Dets 2012, 00:51 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Merkss kirjutas:
On aeg 2012. aastale joont alla tõmbama hakata ning meenutada, mis oli sel aastal head ning mäletamisväärset. Kui sulged silmad ning lased aastal silme eest läbi joosta, siis milline meelelahutusuudis või sündmus meenub Sulle esimesena? Mis oli aasta pomm, mida veel kaua mäletad või millele aktiivselt kaasa elanud oled?

http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust ... 63412_2470
Ott esindas edukalt Eestit Eurovisoonil: SUPER, OTT! Sa panid Euroopa end kuulama!

Seda hakkasime me ju hääletama juba 22.detsembril, mil seesama üleskutse sai foorumi edetabeliteemalistesse kirjutistesse üles pandud ja kõigil vist juba hääletatud ;)

PostitusPostitatud: 02 Veebr 2013, 13:11 
Kasutaja avatar

Pilte: 6
Personaalne album
Found this one on an Austrian site about his gig in Cologne: :D
http://www.eurovision-austria.com/?p=10241
[Ott Lepland, the 3rd star of the evening, who finished with a sensationally 6th place in Baku for Estonia with his touching ballad Kuula, was the last one to complete the row of strong-voiced artists. We met him for a photosession and had his current album signed by him. Ott accompanied himself on the piano during his performance and it is really astonishing, how much talent this young man has. Even if you don't speak Estonian, every single tone and the emotions he delivers with his songs are able to touch really everyone. Great!] ... :)

PostitusPostitatud: 18 Veebr 2013, 12:32 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Arvamusartiklis "Jaan Tätte ei mõista lauljaid, kes inglise keeles laulavad"
on ka Otile sõna antud ;)
...
Ott räägib:
Mulle on eesti keeles laulmine tähtis ennekõike seepärast, et olen ju eestlane. Lisaks on eesti keel väga ilus keel. See on ka põhjus, miks ma näiteks Eurovisiooni lõppvõistlusel eestikeelse looga esinesin. Leian, et oma keelt tuleb hoida ning võimalusel ka seda teistele tutvustada. Olen seda meelt, et võimalusel tuleks eesti publikule ikka oma keeles esineda. See on osa kultuurist ja kultuur on osa sellest, mis moodustab rahvuse.

http://pealinn.tallinn.ee/?pid=132&nid=10871&lang=5

PostitusPostitatud: 15 Mär 2013, 10:46 
Kasutaja avatar

Personaalne album
See pole mingi null-klaas! Ott Lepland kannab nĂĽĂĽdsest prille :?: :?:

http://publik.delfi.ee/news/paevapilt/s ... d=65823434

PostitusPostitatud: 15 Mär 2013, 13:17 
Kasutaja avatar

Personaalne album
anne kirjutas:

Doesn't look bad at all. :P

PostitusPostitatud: 15 Mär 2013, 13:59 
Kasutaja avatar

Pilte: 1
Personaalne album
Kristi E kirjutas:
anne kirjutas:

Doesn't look bad at all. :P

algul vajab kĂĽll natuke harjumist aga noh talle sobivad :)

PostitusPostitatud: 26 Mär 2013, 10:11 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Heeh - Ott võttis oma vallatustega eile vist kogu Eesti meedia ja publikumi tummaks :o
Huvitav, et isegi Elu24 pole seni shokist üle saanud ega osanud kuidagi reageerida ... või läksid kõik juba pommuudise ilmumise ajaks tudule ... või alahindan ma neid ja nad on tegelikult välja saatnud rindereporterite grupi asja lähemalt uurima, et siis mingi kaalukama trumbiga lajatada ;)
Egas midagi - tuleb vaid rahulikuks jääda ja oodata, mis meie poisi väikesest provokatiivse iseloomuga naljakesest kokku meisterdatakse :?
(Ja, mis peamine - annaks taevas, et ta ise kõik võimalikud järellainetused edukalt üle elaks ;) )

KUUMAD FOTOD: Kas Teele Viira ja Ott Leplandi vahel särtsuvad sädemed?
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/ku ... d=65874118

PostitusPostitatud: 26 Mär 2013, 12:07 
Kasutaja avatar

Personaalne album
anne kirjutas:
Huvitav, et isegi Elu24 pole seni shokist üle saanud ega osanud kuidagi reageerida ... või läksid kõik juba pommuudise ilmumise ajaks tudule ... või alahindan ma neid ja nad on tegelikult välja saatnud rindereporterite grupi asja lähemalt uurima, et siis mingi kaalukama trumbiga lajatada ;)

(Hm - nagu arvata oligi, läks Elu24 "elutargalt" hoopis suuremat "kala" otsima :?, aga nende kõmulisi suskimisi ei tõuse minu käsi postitama ;) )

PostitusPostitatud: 26 Mär 2013, 13:04 
Kasutaja avatar

Personaalne album
anne kirjutas:
Heeh - Ott võttis oma vallatustega eile vist kogu Eesti meedia ja publikumi tummaks :o
Egas midagi - tuleb vaid rahulikuks jääda ja oodata, mis meie poisi väikesest provokatiivse iseloomuga naljakesest kokku meisterdatakse :?

...nagu oligi arvata :D
Saarepiiga Teele Viira skandaalsetest kaadritest: hiidlast ikka kosilaseks ei vötaks ju...
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/sa ... d=65877636

PostitusPostitatud: 26 Mär 2013, 14:50 
Kasutaja avatar

Personaalne album
anne kirjutas:
anne kirjutas:

...nagu oligi arvata :D
Saarepiiga Teele Viira skandaalsetest kaadritest: hiidlast ikka kosilaseks ei vötaks ju...
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/sa ... d=65877636

No igatahes tore, et Teele, kes pole kunagi suu peale kukkunud, asjad paika pani, et aidata sõbralikust "vembust" tekkinud šoki - Eestis tekib see paratamatult ka eimillestki - saajate arvu leevendada ;) ;).

Eemal

PostitusPostitatud: 26 Mär 2013, 16:21 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Teele pole tõesti suu peale kukkunud. I like that. :)

"Hiidlast ikka kosilaseks ei vötaks ju" :lol:

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 1. leht 3-st [ 75 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 kĂĽlalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...: