Tänane kuupäev 16 Nov 2018, 23:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

1. leht 1-st [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Rein Rannap: Lepland peaks oma hääle ja näo leidma
PostitusPostitatud: 06 Jaan 2011, 13:30 
Kasutaja avatar

Pilte: 1
Personaalne album
Rein Rannap: Lepland peaks oma hääle ja näo leidma
http://publik.delfi.ee/news/muusika/vid ... d=37929705

Teema pealkiri: Re: Rein Rannap: Lepland peaks oma hääle ja näo leidma
PostitusPostitatud: 07 Jaan 2011, 09:36 
Kasutaja avatar

Personaalne album
... ja järg: PUBLIKU PÄEVA KOMM: Rannapil on Oti suhtes õigus
http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust ... d=37981989

PostitusPostitatud: 07 Jaan 2011, 12:55 
Kasutaja avatar

Ma arvan, et Otil on aega küll selle leidmisega, ta on nii noor ja seni kuni suudab laia repertuaari esitada ehk siis on andekas, lasku käia. Mulle nt ühetaoline muusika ei meeldigi, ongi hea vaheldus, väike ballaad, siis rokki ja siis jälle ballaadi. Tähtis on, et muusika oleks ilus.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 07 Jaan 2011, 15:16 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Mina arvan, et tänapäeval kipuvad kõik olema hirmus kärsitud - kõik peab kohe kiiresti kätte tulema või veel parem - juba sünnihetkel valmis olema.
Tea, kas inimkonda mõjutab alateadlik bioloogiline hirm, et seesinane maailm hakkab otsa saama? :o

Linna-Mägi-Joala algusaegadel oli rahval märksa rohkem aega ja kannatust kuulata/vaadata/oodata.
Ja kui aegadetagust meenutada, siis ei tule meelde, et oleks nimetatud noori mehi sedamoodi kritiseeritud või kogunisti neile kiiret lõppu kuulutatud - neist tunti rõõmu, nauditi ja kujuneti koos nendega. Eks suur roll ole selles kindlasti meedial. Toona polnud võimalusi oma eriarvamusi niimoodi avalikult ja kõigile nähtavalt eksponeerida ;) ja teistele peale suruda.

Rannapil on jumalast õigus, et Ott peaks leidma oma stiili ja omad laulud. Seda ta ju praegu teebki - ta tunnistab ju isegi, et otsib, liigub eneseleidmise suunas, aga pole veel kohale jõudnud.
Kõikide pakutavate võimaluste järgiproovimine ongi ju katsetamine - eneseleidmise tee kärestik.

Häirivalt närviliselt mõjuvad kommenteerivad kriitikud. Meie Otil vaevalt esimene hullumeelne aasta seljataga ja juba on kaarnad kallal kritiseerima ja talle perspektiivitust kuulutama.
Nendelt, kes väidavad nagu puuduks Otis "säde", tahaksin küsida, milliseid kontserte nad näinud on? Mille põhjal seda järeldavad?

Möödunud aasta esinemiste paljususes on minul olnud mitmesuguseid kogemusi.
Esmalt nendin ma, et niivõrd pöörane aasta nagu oli möödunu, polegi õige aeg artisti võimeid ega võimalusi objektiivselt hinnata. See aasta kujunes pigem füüsiliseks ja vaimseks jõukatsumiseks - kas hääl ja vaim ootamatult kaela sadanud uuele koormusele üldse vastu peab. Ja küllap tuli aasta jooksul ette hetki, kui ei pidanudki vastu.

Stiilide laiahaardelisusega seoses julgen arvata, et sädet oli vähem neis esinemistes, mis tulid ette kiirkorras ja kulgesid ilmselgete üleväsimuse tunnustega. Mina usun, et otsitava sädeme puudumine või olemasolu möödunud kontserdiralli jooksul annab aimu sellest, kas konkreetne stiil oli Otile omane või polnud mitte.
Küllap tema ise oskab kõige paremini hinnata, millised möödunud hooajal esitatud laulud ja kontserdid talle sobisid ja millised mitte ning suudab õiged järeldused teha, mis teda eneseleidmise teel edasi aitaksid.

Tähelepaneliku vaataja/kuulajana julgen mina öelda, et kõige sädelevam on olnud Ott siis, kui ta laulab romantilisi ballaade või lugusi klassikalise rocki vallast. Eriliselt põnev oleks kuulda temalt sümfoonilise rocki stiilis katsetusi, kus tema võimas hääl ja oskus muusikasse sisse minna annaksid maagilise efekti.

PostitusPostitatud: 07 Jaan 2011, 16:21 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Pilt

PostitusPostitatud: 07 Jaan 2011, 20:37 

Vau, Anne

PostitusPostitatud: 07 Jaan 2011, 23:57 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
Anne on kõige tähtsama väga tabavalt välja öelnud.

Aga Oti puhul kehtib see vana tõde - kes paistab palju suutvat, sellelt ka nõutakse palju rohkem.
Ja kõigi nõudlike noore artisti arengut jälgivate inimeste, sh muusikaasjatundjate ootuste täitmine on paras väljakutse. Ma siiralt usun, et Oti vaim on selleks valmis :).
Rockballaadid on tõesti Oti teema, millesse ta suudab nii üdini ja usutavalt sisse minna.
Ja rockiklassika paljulubavaid esitusi Otilt kuulsime alles hiljuti 22. dets Pink Floyd Tribute kontserdil Nokias.

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 09 Jaan 2011, 22:44 

Postitan lingi siia, kuna artikli sisu läheb antud teemaga natukene kokku!
Õpi, kuidas Eestis kuulsaks ja tunnustatuks saada! http://publik.delfi.ee/news/naljad/opi- ... 3&l=fplead

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 1. leht 1-st [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: