Tänane kuupäev 18 Aug 2018, 03:23

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

4. leht 7-st [ 173 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Niisama mainimised
PostitusPostitatud: 08 Sept 2012, 12:27 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
GALERII: Kas mäletad, millised nägid välja senised Superstaarid, kui nad saate võitsid?

publik.delfi

Teema pealkiri: Re: LĂĽhisõnumid
PostitusPostitatud: 08 Sept 2012, 19:19 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Julgustav meenutus: kõik superstaarid pääsesid eelvoorust edasi üle noatera
...
Ott Lepland - 1.hooajal välja praagitud

Eesti senine edukaim superstaarisaate võitja Ott Leplandi teekord oli samuti käänuline, kuna ta sai 1.hooajal küll eelvoorudest edasi, kuid teatrivoorus jäi Heidy, Mihkli ja Reinu ühisel nõul Rivo Kingile alla. Ott ei jätnud aga jonni ning tuli 3.hooajal tagasi, olles vahepeal enda hääle ning ka välimusega kõvasti vaeva näinud. Kohtunikud tunnistavad, et nautisid andeka, kuid häbeliku Oti proovilepanekut väga ning ootasid huviga, milleks noormees võimeline on. "Me piinasime ja kiusasime teda üsna pikalt ja ta sai edasi üle noatera," meenutab Mihkel naerdes ning Rein Rannap sekundeerib talle nentides, et oli Oti üleolekus veendunud juba algusest peale. "Ott Lepland on üks kuradi hea laulja!" põrutab Raud. "Ott on sajandi leid!" lisab Maiken ning terve Eesti rahvas ilmselt nõustub temaga.

publik.delfi
Manus:
superstaarimälestused.1.jpg
superstaarimälestused.1.jpg [ 138.75 KB | Vaadatud 6037 korda ]

PostitusPostitatud: 08 Sept 2012, 19:47 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
anne kirjutas:
...

Eesti senine edukaim superstaarisaate võitja Ott Leplandi teekord oli samuti käänuline, kuna ta sai 1.hooajal küll eelvoorudest edasi, kuid teatrivoorus jäi Heidy, Mihkli ja Reinu ühisel nõul Rivo Kingile alla. Ott ei jätnud aga jonni ning tuli 3.hooajal tagasi, olles vahepeal enda hääle ning ka välimusega kõvasti vaeva näinud. Kohtunikud tunnistavad, et nautisid andeka, kuid häbeliku Oti proovilepanekut väga ning ootasid huviga, milleks noormees võimeline on. "Me piinasime ja kiusasime teda üsna pikalt ja ta sai edasi üle noatera," meenutab Mihkel naerdes ning Rein Rannap sekundeerib talle nentides, et oli Oti üleolekus veendunud juba algusest peale. "Ott Lepland on üks kuradi hea laulja!" põrutab Raud. "Ott on sajandi leid!" lisab Maiken ning terve Eesti rahvas ilmselt nõustub temaga.

publik.delfi
Manus:

See pilt ise on aga tehtud ju lausa superfinaali järgselt, enne pressikonverentsi, kui fotograafid Otti piirasid :)

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 08 Sept 2012, 19:53 
Kasutaja avatar

Personaalne album
"Kes on selle hooaja võitja, selgub mõne kuu pärast, aga Ott Leplandi annab ületada. Birgit Õigemeel hakkab juba ununema, Jana Kask on end tõestanud pigem draamakuninganna kui muusikuna, Liis Lemsalul on veel pikk maa kõndida tõestamaks, et ta on midagi enamat kui kena tütarlaps, kes viisi peab.

Aga ega's igal aastal olegi võimalik uut Otti avastada."

http://www.ohtuleht.ee/blogid/teleblogi/3728

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 08 Sept 2012, 21:15 
Kasutaja avatar

Personaalne album
tiinast kirjutas:
anne kirjutas:
...

publik.delfi
Manus:

See pilt ise on aga tehtud ju lausa superfinaali järgselt, enne pressikonverentsi, kui fotograafid Otti piirasid :)

Jajahh - selle pildi näppasin mujalt... lihtsalt meeldis :D

PostitusPostitatud: 09 Sept 2012, 14:48 
Kasutaja avatar

Personaalne album
TOP5 staarisaate mittevõitjat, kes kaotuse enda kasuks on pööranud

publik.delfi

(Teadagi saab Otist rääkida ka nii, et tegelikult räägitakse hoopis teistest :) )

PostitusPostitatud: 12 Okt 2012, 11:54 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Vaata: vastupandamatud noormehed staarisaate võistlustules
...
Pea pooled noormehed on valinud esitamiseks eestikeelse loo (Ott Lepland «Süte peal sulanud jää», Jaak Joala «Saatanlik naine», Music Seif «Sa haara kinni mu käest», Tanel Padar & The Sun «See on see»)...

PostitusPostitatud: 12 Okt 2012, 19:16 

anne kirjutas:
...
Pea pooled noormehed on valinud esitamiseks eestikeelse loo (Ott Lepland «Süte peal sulanud jää», Jaak Joala «Saatanlik naine», Music Seif «Sa haara kinni mu käest», Tanel Padar & The Sun «See on see»)...

Samal teemal ka Õhtulehes http://www.ohtuleht.ee/495605 ja oma FB lehel seda linki postitades küsitakse " Kas nende poiste seas on uus Ott Lepland ehk kes neist võiks pääseda finaali?

Profiil  

PostitusPostitatud: 15 Okt 2012, 09:51 
Kasutaja avatar

Personaalne album
KristelV kirjutas:
anne kirjutas:
...

Samal teemal ka Õhtulehes http://www.ohtuleht.ee/495605 ja oma FB lehel seda linki postitades küsitakse " Kas nende poiste seas on uus Ott Lepland ehk kes neist võiks pääseda finaali?

Ise ei kuulnud kuna kuulasin samal ajal Tallinnas Oti heli puudutust, aga nii nad kirjutavad:
Toomas Kolk võrdlusest Ott Leplandiga: Ott on kõva mees!

PostitusPostitatud: 15 Okt 2012, 10:11 

anne kirjutas:
KristelV kirjutas:
anne kirjutas:
...

Ise ei kuulnud kuna kuulasin samal ajal Tallinnas Oti heli puudutust, aga nii nad kirjutavad:
Toomas Kolk võrdlusest Ott Leplandiga: Ott on kõva mees!

Peale Toomase esitust oli jah Maarja see,kes tunnistas,et ".... ma arvasin korraks, et lavale astus Ott Lepland," ja see Otiga võrdlus sai Maarjal kokku võetud lõpuks tõdemusega,et ju on välisel sarnasusel juuksuri ja juuksegeeliga ka midagi pistmist :lol:
Sarnasus Otiga ei jäänud märkamata ka Mihklil: "Mulle tuli meelde 10-aastane Ott Lepland, kes laulis seda "Lambarokki"," täpsustades,et, "Toomas meenutab Otti, aga veidi teises võtmes. "

Profiil  

PostitusPostitatud: 18 Okt 2012, 00:30 
Kasutaja avatar

Personaalne album
anne kirjutas:

Saladus, miks pühapäevases superstaarisaates ei kuulnudki lubatud "Süte peal sulanud jääd", sai lahendatud ...
...
Tegelikult minu esimene valik oli «Süte peal sulanud jää», aga see ei õnnestunud ja ma ei teagi. Pidin kiiresti otsustama, et mis järgmiseks ja Lamberti laul sobis kõige paremini,» selgitas bändis Jades Falling tegutsev Artjom Jevstafjev.
...
Artjom Jevstafjev paljastas ebaõnnestumise põhjuse

Vot siis, ja mina tobuke maadlesin aeglase internetileviga ja kuulasin seda saadet järelkuulamisest tervelt kaks korda läbi ja mõtlesin, et ei tea, kas ma olen segi läinud - no ei kuule Oti laulu ... :roll: :?

PostitusPostitatud: 18 Okt 2012, 01:36 
Kasutaja avatar

mina ei tea.. tee ,mis sa tahad.. aga mina lihtsalt ei suuda seda saadet see hooaeg üldse vaadata.. :) miski pärast ajab vihale. Isegi ei tea ,mis ajab vihale.. Lihtsalt ei taha ja ei vaata :)

anne kirjutas:
anne kirjutas:

Saladus, miks pühapäevases superstaarisaates ei kuulnudki lubatud "Süte peal sulanud jääd", sai lahendatud ...
...
Tegelikult minu esimene valik oli «Süte peal sulanud jää», aga see ei õnnestunud ja ma ei teagi. Pidin kiiresti otsustama, et mis järgmiseks ja Lamberti laul sobis kõige paremini,» selgitas bändis Jades Falling tegutsev Artjom Jevstafjev.
...
Artjom Jevstafjev paljastas ebaõnnestumise põhjuse

Vot siis, ja mina tobuke maadlesin aeglase internetileviga ja kuulasin seda saadet järelkuulamisest tervelt kaks korda läbi ja mõtlesin, et ei tea, kas ma olen segi läinud - no ei kuule Oti laulu ... :roll: :?

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18 Okt 2012, 10:34 
Kasutaja avatar

Personaalne album
ailen kirjutas:
mina ei tea.. tee ,mis sa tahad.. aga mina lihtsalt ei suuda seda saadet see hooaeg üldse vaadata.. :) miski pärast ajab vihale. Isegi ei tea ,mis ajab vihale.. Lihtsalt ei taha ja ei vaata :)

Ma mõistan sind, aga tegelikult võiks olla täitsa põnev ja just seoses Otifenomeniga. Näiteks sellepühapäevane saade, mida ma just Oti süül järelvaatamisest uurisin (otsesaadet ei saanud ju vaadata, sest sõitsin sel ajal Tallinnast Heli puudutuselt koju), viis mind tõdemusele, et tee, mis sa teed, aga meie Otist on juba saanud legend :!:
Kuidas muidu seletada nähtust, et praeguseid noori üritajaid ühtelugu temaga võrreldakse, või nagu juhtus viimases saates, kui ühe poisi (oli vist Toomas) esinemine tekitas nii Maarjas kui Mihklis samaaegselt võrdlusmomendi just Otiga, kusjuures mõlemal täiesti erinevast vaatepunktist, ja sama nähtust täheldasime ju ka eelmisel aastal. Kuna sellised võrdlemised tulevad ju spontaanselt ja alateadlikult, siis peab olema Ott jätnud võrdlejasse võrdlemisi ;) tugeva jälje...

Muideks need kohtunike kommentaarid väärivad ülekuulamist ;) ja eriliselt hea ja tähenduslikuna tundus minu kõrvadele just Mihkli kommentaar :)
(Olgu mainitud, et ma tajusin tolle Toomase puhul sama asja, mis Mihkel ja siis ma polnud ju veel Mihkli kommentaari kuulnud :shock: )

PostitusPostitatud: 18 Okt 2012, 18:29 

Ei saa mitte vaiki olla...olen veendunud, et SEE hooaeg Superstaari saates toob juurde huvitavaid ja andekaid artiste ja ise kavatsen seda kõike suure huviga jälgida. Võrratu, Eesti on väga musikaalsete inimeste maa :) Talve alguseks saame me uue artisti, kellel võib tekkida täpselt samoodi palju fänne nagu Otil. Miks paganama pärast ei võiks? Andekat materjali on - Janek, Fredi jpt. Ka seesama Toomas meeldib mulle väga. Ja-jah, las nad räägivad Toomase maneerlikkusest. Saates on tal võimalus areneda ja ennast "parandada". Keegi pole seal algusest saati "valmis" olnud. Kui Toomasele vaid antaks võimalus lohutusvoorust edasi pääseda. Ja ta võlub mind, sest on meeldivalt intelligentne ;) Kokkuvõtteks - olen Oti fänn, muidu ma ju siin ei käiks :) Aga nähtavasti ei viibi ma nii kõrgetes sfäärides tema fännamisel, sest suudan vaimust vabaks jääda ja Superstaari kah huviga nautida. Kõike head! ;) ;)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18 Okt 2012, 22:46 
Kasutaja avatar

Ma üldse ei ütle ,et Superstaari saates on halbu lauljaid jne. Pigem vastupidi!!! Ja loodan siiralt ,et leitakse pärl, mida lihvima hakata. Sest Eestis on tõesti palju avastamata talente.
Ning see ei ole viha.. või ma ei tea.. :) Aga igatahes ei pane mind mitte miski jälgima Superstaari saadet. See ei ole ülbus (et ah, Ott on nüüd leitud), vaid see on mingi haige kiiks, mis ei luba vaadata :)
Nii ,et ausalt - jumal sellega :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Okt 2012, 07:54 

Jah ;) ...sellised asjad kulgevad kõik loomulikku rada...kui tuleb uus pärl...on ainult rõõm :) ...mul on ka üks lemmik selle hooaja superstaaride seast...ja see on poiss :) ...elan talle väga kaasa ja loodan,et tal läheb hästi!!! :P Igal pärlil on oma võlu...ime...kui selle ära tunneb,mis hingekeeli liigutab...saab see pärl oma kindla koha pärlikees... :P :P

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Okt 2012, 13:50 
Kasutaja avatar

kyllilepland kirjutas:
Jah ;) ...sellised asjad kulgevad kõik loomulikku rada...kui tuleb uus pärl...on ainult rõõm :) ...mul on ka üks lemmik selle hooaja superstaaride seast...ja see on poiss :) ...elan talle väga kaasa ja loodan,et tal läheb hästi!!! :P Igal pärlil on oma võlu...ime...kui selle ära tunneb,mis hingekeeli liigutab...saab see pärl oma kindla koha pärlikees... :P :P

Ma lihtsalt kardan seda ,et ma ei kannata veel ühte "pärlit" välja ;) Heas mõttes :) Niigi siin raskusi.. :) Hea kartus on selle praeguse "pärli" pärast juba nii suur!!

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Okt 2012, 16:49 

Kui siin juba arvamuste avaldamiseks läks...ainuke,mis meie pereliikmeid selle hooaja Superstaarisaate juures häirib või õigemini vist harjumist vajab,on saatejuhid ... aga nüüd,kui Ott sellest saatest pea 3 aastat tagasi sai orbiidile lennutatud,siis mul on vastupidi just kuidagi lihtsam teisi superstaariks pürgijaid jälgida - süda on nii rahul teades,et see üks ja õige kõige eredam täht on leitud ;) Enam ei pea nii närviliselt igal pühapäeva õhtul kaasa elama ja küüsi närima nagu 3 aastat tagasi - saab rahulikumalt võtta :lol: Ja väga meeldiv uuendus on olnud see Koidu kaasamine - usun,et sellest võidavad nii vaatajaid,kui superstaariks pürgijad,kes kindlasti saavad palju tuge temalt kui noore ja suurte kogemustepagasiga muusikult.Võimalik,et see ühe mentori lisandumine ka üks põhjus,miks sel hooajal kuidagi eriliselt palju ühtemoodi tublisid esitusi järjest kuulda on saanud.
Hoian ka just poistele eriliselt pöialt ja loodan,et ka selle aastasest saatest lisandub meie muusikataevasse uusi tegijaid - ka nende hulgast,kes ehk 10 hulka ei mahu 8-) Edu noortele!

Profiil  

PostitusPostitatud: 21 Okt 2012, 22:22 
Kasutaja avatar

Tundub, et ka Ott on uusi superstaarihakatisi ĂĽle vaatamas ;)
(kui mu silmad mind ei peta, natuke udune pilt )
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

PostitusPostitatud: 21 Okt 2012, 22:30 
Kasutaja avatar

Personaalne album
mirjam kirjutas:
Tundub, et ka Ott on uusi superstaarihakatisi ĂĽle vaatamas ;)
(kui mu silmad mind ei peta, natuke udune pilt )
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Tundub, et su silmad ei peta ...ja kes on see "härra", keda foto postitaja mainib "isiklikult kohal" olevat :? ;)

PostitusPostitatud: 23 Okt 2012, 09:51 
Kasutaja avatar

Superstaari 5. hooaja finalistide vastused kĂĽsimusele KES EELMISEST SUPERSTAARIDEST ON LEMMIK JA MIKS?

Janek Valgepea: Ott Lepland, sest et muusika, mida ma teen ja edaspidi teha tahan, on talle sarnane, kuid mul on paar nĂĽanssi, tahaks rohkem elektronmuusikat lisada live pillidele.
Karl-Erik Taukar: Ott Lepland – enesekindel ja sümpaatne laulja.
Rasmus Rändvee: Ott ja Liis, nad lihtsalt eristusid kõige rohkem.
Toomas Kolk: Birgit Varjun oli kindel lemmik. Kui võitjatest rääkida, siis vast Ott - selgelt teeb ja võidab.
Anisa Vänikver: Jällegi ei ole kindlat favoriiti, aga Liis Lemsalu meeldib, kuna tal olid huvitavad lauluvalikud ja Ott Lepland, kuna meeldib ta lauluhääl.

Teema pealkiri: Eesti Otsib Superstaari
PostitusPostitatud: 23 Okt 2012, 16:41 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Staarisaate finalistid ĂĽhel meelel: seni parim superstaar on Ott!

delfi.publik

Teema pealkiri: Re: Eesti Otsib Superstaari
PostitusPostitatud: 23 Okt 2012, 18:09 
Kasutaja avatar

Sama ka Elu24-st ;)

Manused:
Ott 2009. aasta sĂĽgisel.jpg
Ott 2009. aasta sĂĽgisel.jpg [ 65.17 KB | Vaadatud 5939 korda ]

PostitusPostitatud: 23 Okt 2012, 20:22 
Kasutaja avatar

Personaalne album
anne kirjutas:
Staarisaate finalistid ĂĽhel meelel: seni parim superstaar on Ott!

delfi.publik

Jaah, eks see on vist tänase päeva pommuudis - kõik kopeerivad ;)
Siit tuleb neljas.ee koopia uudisest :P

PostitusPostitatud: 29 Okt 2012, 12:06 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Katrin Ruuse: nutsin juba enne saadet ja siis ma teadsingi, et mina lähen
...
See saade otsib mingit tüüpilist Eesti staari. Kedagi sellist, keda kõik armastaksid ja kes läheks kõikidele eestlastele peale – nagu Ott Lepland ja Koit Toome näiteks. Kes teeksid sellist tüüpilist eesti poppi...
...
Ma mõistan, et neiuke on pettunud, aga ta ajab minuarust põhjused ja tagajärjed segi. Kas pole mitte nii, et mitte saade ei otsi tüüpilist staari vaid võidab see, kes meeldib rahvale kõige rohkem või kellel on kõige rohkem kirglikke poolehoidjaid või kes lihtsalt on teistest selgelt äratuntavalt parem nii, et seda paremust pole miski väega võimalik maha salata

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 4. leht 7-st [ 173 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 kĂĽlaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
HĂĽppa: