Tänane kuupäev 20 Sept 2020, 18:07

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

6. leht 25-st [ 605 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Eesti Laul 2012
PostitusPostitatud: 19 Veebr 2012, 18:41 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
anne kirjutas:
Kuidas Grünberg ütleski ... kõige Eestilikum lugu ja kõige parem vokaal ... lihtsad, aga tähenduslikud sõnad ...

Kuulasin üle ja tegelikult oli nii, et Jalmar Vabarna ütles, et tema saadaks kindlasti finaali "Eesti nägu oleva "Kuula"" :D
Ja Sven Grünbergi sõnad olid umbes sellised: ...kõige rohkem meeldis mulle laul "Kuula", sest interneeduse ajastul on inimene unustanud üksteise kuulamise ... sellel laulul on kõige olulisem sõnum ... ja aitähh Otile suurepärase esituse eest !

PostitusPostitatud: 19 Veebr 2012, 21:19 

http://www.ohtuleht.ee/465138

Ma küll ei leidnud seda linki siit lehelt, aga võin eksida ka selles! :) Ja muideks, Oti FB lehel on likejaid juba 5104 :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Veebr 2012, 21:46 
Kasutaja avatar

Personaalne album
helinatiitso kirjutas:
http://www.ohtuleht.ee/465138

Ma küll ei leidnud seda linki siit lehelt, aga võin eksida ka selles! :) Ja muideks, Oti FB lehel on likejaid juba 5104 :)

See artikkel on meil siin tõepoolest olemas ja koguni kahes kohas: üks kord siinsamas teemas paar lehekülge eespool ja teine kord "Muu meedia" teemas eraldi alateemana ;)

Soovitus edaspidiseks :!:

Kui postitajal on kahtlus, kas mingi uudis on juba foorumisse pandud, siis kasutage lehe üleval paremas servas olevat otsinguakent selle kohta teabe leidmiseks. Sisestage artikli pealkiri või mingi muu oluline ja iseloomulik tekstiosa ja otsing peaks teile leidudest teada andma. Niimoodi toimides saame kenasti topeltpostitusi vältida ja foorumiruumi ratsionaalselt kasutada.
Samamoodi saate leida ka teid huvitavat infot, mille asukohta te ei mäleta.

PostitusPostitatud: 19 Veebr 2012, 22:10 

Okei, järgmine kord ma teen seda! Seekord ausalt ei süvenenud asjasse, minu viga! :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 19 Veebr 2012, 22:15 
Kasutaja avatar

Pilte: 10
Personaalne album
Mõned arvamused Filmiveebist

"Esimesest poolfinaalist meeldis endale ainult Ott "
"Ilus laul, sellest voorust minu teine lemmik."
"Ott oli jah parim. Ilus viis, hea esitus. Ei olnud liiga naistekas."
"Superkaunis meloodia ja muidugi häälekasutusoskus. Meeldib. "

Ausalt öeldes ei oodanud nii positiivseid kommentaare neilt kasutajatelt. Meeldiv üllatus. :)

PostitusPostitatud: 20 Veebr 2012, 11:16 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Õhtulehe koopiad esimese poolfinaali materjalidest, mis juba kuuldud-nähtud-loetud:
Ott Lepland: "Ma ei pea tingimata "Eesti laulu" võitma!"
"Finaali pääsesid favoriidid"

PostitusPostitatud: 20 Veebr 2012, 14:49 
Kasutaja avatar

Personaalne album
ELU 24 SUUR GALERII esimesest poolfinaalist

PostitusPostitatud: 20 Veebr 2012, 16:11 
Kasutaja avatar

Ka Eesti Päevalehe ja Eesti Ekspressi digilehtede lugejad said eelmise nädala jooksul enim meeldinud laulule hääle anda. Tulemused ei erinenud sugugi laupäevaõhtustest:

„Kuula”, Ott Lepland – 32,97 protsenti
„Made Up My Mind”, Liis Lemsalu – 16,49 protsenti
„I Don’t Know”, POP Maniacs – 12,70 protsenti
„Tantsulõvi”, August Hunt – 11,08 protsenti
„Valedetektor”, Loss Paranoias – 9,19 protsenti.

epl.ee

PostitusPostitatud: 21 Veebr 2012, 12:33 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Üks huvitav I poolfinaali arvustus (vähemalt Otti puudutav osa ... sorry - ma teisi pole jõudnud veel lugeda :oops: )
...
On üks asi, mis mulle laval ei meeldi. Kui laulja saadab end ise. Just nimelt klaveril või süntesaatoril, mitte kitarri puhul. See tekitab minus tunde, et esineja ei saa end laulule pühendada. Ta peab jagama end õigetele klahvidele vajutamise ja õigete sõnade laulmise vahel. Kui kaamera lähedalt võtab, siis on laulja silmades näha sellest jagamisest tulev ärevus ja laul laguneb ka minu kui kuulaja jaoks. Laval seisev Ott, kes soovib, et teda kuulataks, mõjuks vähemalt mulle võimsamalt.
See on laul, mis jõuab ilmselt kaugele aga mille esitamisel ei tohiks häält vaka all hoida. Laulda nii, et terve saal ja televaataja tuba on lugu täis. Et kõik KUULAKS. Et võileiba ei tehtaks....

castorbakar

Ärge mu peale pahandage, aga seda klaveriga seotud mõtet olen ma ka ise mõelnud...

PostitusPostitatud: 21 Veebr 2012, 14:14 
Kasutaja avatar

Personaalne album
What ??
Mulle just siis nii väga ei meeldiks kui Ott end ise klaveril ei saadaks. Ütleme nii, et minu nõrkuseks võiks lugeda mees klaverit mängimas ja laulmas, eriti just ballaade. Laulja+klaver=Match.

PostitusPostitatud: 21 Veebr 2012, 14:54 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Nojah - mulle ka ;) , aga ma pean silmas erinevaid mastaape.
Üks asi on väike kammerlik lava, kus on oluline romantilisus ja intiimsus ja hoopis teine asi on hiigellava ja mammutsaal, kus peab mõjutama masse ...

Kujutlege vaimusilmas superstaari superfinaali superlugu kahes erinevas variandis ... kuidas tundub ?

PostitusPostitatud: 21 Veebr 2012, 15:48 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Selles viimativiidatud blogis on ka üks teine soovitus, mille ma targu jätsin siia kopimata, sest see ajas mul endal harja ikka päris punaseks :twisted: :twisted:
Nimelt soovib too blogija, et Marvi osatähtsust Oti "Kuula" ettekandel peaks suurendama ... vaata, et lausa duetini :o ... no ei - mitte mingil juhul :!: :!:
Mitte, et mul midagi Marvi vastu oleks - jumalapärast - selles pole küsimus. Vaid ma olen veendunud, et selle laulu üldinimlik sõnum kandub õigesti edasi ainult Oti sooloesituses.

Kui "taandada" see lugu duetiks, siis on oht, et loo sõnum taandub tavaliseks armastuslauluks, mida ta päris kindlasti ei ole.
Muideks ĂĽhest eurofoorumist leitud hispaaniakeelset kommentaari uurides-puurides mul just selline hirm tekkis.
Nimelt püüdis too hispaanlane mõistatada poolfinaali video põhjal, millest "Kuula" räägib ja mõtestaski kaamera liikumist Otilt Marvile jälgides, et küllap on ilus armastuslugu ... et näed, siin heli kulminatsiooni puhul näitab kaamera ilusat tüdrukut - ju siis väljendatakse romantilisi tundeid...
Minu sisetunne ütleb, et Marvi tuleks laval ikka võimalikult tahaplaanile nihutada, et ta säilitaks kauni, kuid diskreetse taustvokaali rolli ;)

PostitusPostitatud: 21 Veebr 2012, 18:54 
Kasutaja avatar

Olen Annega nõus, et mingit duetti ei tohiks küll teha - laul võib sedasi oma mõtte ja sisu kaotada. Siiski arvan, et seda nad ka ei tee.
Kui ma õigesti mäletan, siis Ott mainis kuskil ka, et plaanis on teha mõningaid lavalisi muudatusi. Küllap ta pidaski silmas seda, et Marvi lavaliselt veidike tahapoole paigutada, et põhirõhk ikka Oti peale jääks. ;)

Küll aga meeldiks mulle, kui laval oleksid lisaks ka tśellod, sest nende osakaal selles laulus on päris suur ning kuidagi kummaline, kui see fono pealt tuleb. Samas tuleb aru saada, et asi on alles alguses ning muudatusi ja täiendusi, et asi perfektsuseni viia, on aega teha küll ja veel. Täpsemalt maikuuni, ma loodan. :) :)

PostitusPostitatud: 21 Veebr 2012, 18:55 
Kasutaja avatar

Rahu, ainult rahu :)
Minu ettekujutlustes on "Kuula" ainukeseks variandiks just Ott end klaveril saatmas...
See on kõige ilusam ja mõjuvam esitus. Ma arvan, et koos klaveriga tunneb ta end ka turvalisemalt ja kindlamalt laval.
Ühel aastal Eurovisioonil mäletan üht meest laval laulmas, end kitarril saatmas. "Mina ja kitarr" oli vist ka loo nimi. Mulle küll meeldis, ilus ja lihtne.
Me võime siin muidugi igasuguseid variante välja mõelda, aga Otil on kindlasti professionaalseid nõuandjaid.
Tegelikult mina usaldan selles asjas küll täielikult Otti ja tema sisetunnet.
Kui Ott arvab, et on parem, kui teda ĂĽmbritsevad tantsijad, siis nii ongi;
kui Ott arvab, et klaver tuleb lavalt ära viia ja alles jääb vaid tema ja statiiv, siis nii ongi...
Mis iganes see ka poleks. Kui Ott tunneb, et see on parim, siis nii ongi.
Usaldame ja toetame Otti!
See on minu arvamus...

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 21 Veebr 2012, 18:58 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Üllel on õigus, Ott teab mis teeb ja ta teeb õigeid otsuseid ja meie, fännid, toetame teda 200%. ;)

PostitusPostitatud: 21 Veebr 2012, 22:33 
Kasutaja avatar

Nõustun. Loomulikult on Ott see, kes teab, mis talle mugavam, parem ning kuidas peaks välja nägema tema kujutelm "Kuulast".
Ning nagu Kristigi ĂĽtles, meie toetus on tal igatahes olemas. Alati.

PostitusPostitatud: 23 Veebr 2012, 17:05 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Keegi Ilmar Palli mõtiskleb Eesti Laulu olemuse teemadel ja on minuarust Otti natuke kallutatult tõlgendanud, et mitte öelda - vääriti mõistnud...

Miks “Eesti laul”?
...
"Profihakatised, keda eespool mainisin, olid kahtlemata Ott Lepland ja Liis Lemsalu. Leplandi puhul on hakanud mõnevõrra häirima tema püüd sarnaneda oma ilmse eeskujuga ehk Koit Toomega. Nõnda et kui silmad sulgeda, tekib mulje, et klaveri taga väristab tundeliselt häält hoopis Toome. Kuhu jääb aga Lepland?"
...

maaleht/arvamus

PostitusPostitatud: 23 Veebr 2012, 17:14 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Koit Toome on Oti eeskuju ? :roll: Ma tean, et Tõnis Mägi on seda. Ja ma teadsin kohe, et hakatakse Otti Koiduga võrdlema. Koit Eurovisioonil, samuti klaveril, ilusa aegalse looga. Eks seda oligi oodata ja kindlasti kuuleb sellest veel kui Ott pääseb Eurovisioonile.

PostitusPostitatud: 23 Veebr 2012, 17:22 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Jah, mul jäi ennist mõttelõng pooleli ... oli tahtmine vastukriitikat teha.
Ilmselt on too Ilmar tĂĽĂĽpiline kriitik, kes ilmtingimata peab asju sildistama (kuidas sa muidu oma teadmisi demonstreerid)
ja kuna tal on ilmselgelt kodutöö tegemata ja kes teab, võib olla jätab muusikaline kuulmine kah soovida (heeh - nüüd ma "sildistasin" vastu :? - vorst vorsti vastu ), siis tuli kriitika nii nagu ta tuli.

PostitusPostitatud: 23 Veebr 2012, 17:56 
Kasutaja avatar

Pilte: 1
Personaalne album
Maaleht oli internetis nii uimane, et läksin võtsin paberlehe ja lugesin sealt. Vabandan juba ette, aga ma sildistan nüüd ka: mulle jättis see arvamuseavaldus mulje, nagu oleks üks keskmine anonüümne netikommar üritanud oma arvamust viisakamalt välja öelda. ("Ma ei tea päris, millest räägin, aga mina arvan nii, järelikult on nii õige ja järelikult on teised, kes ka nii arvavad, targemad kui professionaalidest koosnev žürii, mis arvab teisiti, ja kui mina arvan nii, siis arvatavasti arvavad nii kõik.")

PostitusPostitatud: 23 Veebr 2012, 20:31 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
Sellised pinnapealset laadi mõtteavaldused, mis üritavad võrrelda võrreldamatuid asju, isegi ei aja enam harja punaseks :D.

Panen hoopis siia sellise info Raadio Elmar Facebookist:

"Eeloleval laupäeval kell 13.05 - 14 tutvustavad Owe ja Mari-Liis Raadios Elmar "Eesti laulu" teises poolfinaalis osalejaid !"

Võib osutuda huvipakkuvaks, kindlasti analoogiline eelmise laupäeva saatele, kus Otti ja teisi I poolfinaalis esinejaid kuulda sai...

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 24 Veebr 2012, 00:29 
Kasutaja avatar

Ausalt öeldes olen kindel ,et Otil on nõuandjaid seoses "Eesti lauluga" küllaga. Ja meie ei peaks nende asjade üle juurdlema. Muidugi on Otile fännide arvamus oluline, aga eelkõige peab Ott enda tahtmiste järgi talitama.
Mina igatahes olen toeks,ükskõik - mida Ott "Kuula" ga otsustab.
Nii ,et ainult rahu kõigile siin :) Me niigi närvitseme ju 3.märtsi pärast - aitab meile sellest närveldamisest küll :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 24 Veebr 2012, 17:07 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Neil, kel on käepärast 23.veebruari "Maalehe" lisa "Tele- ja raadiokava", soovitan kindlasti läbi lugeda arvamusrubriigis Maire Aunaste jutt teemal "Lõpp ja algus".
Teid ootab mõtisklus, mis on ajendatud eelmisel laupäeval samaaegselt eetris olnud Whitney Houstoni mälestustseremooniast ja Eesti Laulu esimesest poolfinaalist ... lõpp ja algus...
...ja mõtiskluse lõpetab Aunaste nii: "On vaja ainult kuulata, nii kõrvade kui südamega! Kas mitte Ott Lepland täpselt niimoodi oma laulus ei öelnud ? Ja need, kes ise laulda ega laule kirjutada ei oska, võiks näidata üles vähemalt tolerantsi, et noorte lauljatee algust oma pahuruse ja eelarvamustega mitte mürgitada!"

PostitusPostitatud: 25 Veebr 2012, 14:12 

Oti laul "Kuula" oli ka natukene kuulda, üks katkend oli kõikidest lauludest! ;) Nii hea laul lihtsalt, külmavärinad tulid ainult selle laulu peale! :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 Veebr 2012, 15:26 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
Homme Solarises kell 15.00 Eesti Laulu finaaljärjekorra loosimine!!!!
http://eestilaul.err.ee/Uudised/139be18 ... 4b0b52e5e0

Eemal
 Profiil Personaalne album  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 6. leht 25-st [ 605 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 kĂĽlalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
HĂĽppa: