TÀnane kuupÀev 21 Juul 2018, 10:47

KÔik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

1. leht 3-st [ 55 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  JĂ€rgmine
Autor SÔnum
 Teema pealkiri: "Eesti otsib superstaari 2011" Oti erisaade
PostitusPostitatud: 25 MĂ€r 2011, 10:17 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Eile toimus Butterfly Lounge`s telesaate "Eesti otsib superstaari" kÀesoleva hooaja Otiteemalise erisaate tarvis lisamaterjali salvestamine. Salvestati Oti kohtumist fÀnniklubi esindajatega.
Nagu teemas "Ott telekas" mainitud, otsis saate produtsent fÀnniklubiga juba veebruari lÔpus kontakti, et nende sÔnul unikaalsest fÀnnlusest Oti erisaatesse saatelÔiku saada. Paraku kÀis kontaktiotsimine keerulisi teid pidi ja kui me produtsendiga paar nÀdalat tagasi lÔpuks kokku saime, tuli vÀlja, et saate materjal olla juba enamvÀhem purgis ja ei tea, kas enam saab midagi juurde panna.
Aga tundub, et saate tootjad panid ikkagi pead kokku - mĂ”tlesid ja leidsid, et esialgu plaanitu vÀÀrib ĂŒritamist.
Nii juhtuski, et 24.mÀrtsiks lepiti meiega kokku salvestamise aeg.
NĂŒĂŒd oli meite aeg pead kokku panna - endi esindajad leida ja surnuks rÀÀkida, stsenaarium vĂ€lja pakkuda ja plaanid kavandada. Olgu mĂ€rgitud, et produtsendi poolt pakutud stsenaariumi lĂŒkkasime kolinal ĂŒmber ja pakkusime vĂ€lja oma nĂ€gemuse ja meie vaprad ja tublid esindajad Ailen ja Ülle viisid kavandatu ellu.
NĂŒĂŒd jÀÀb vaid loota, et salvestus osutub TV3 jaoks piisavalt atraktiivseks ja sellest paar pĂ”nevat minutit Oti erisaatesse monteeritakse ;)
JÀÀme pÔnevusega ootama.
Saade peaks olema eetris ĂŒlejĂ€rgmisel neljapĂ€eval.

Teema pealkiri: Re: "Eesti otsib superstaari 2011" Oti erisaade
PostitusPostitatud: 25 MĂ€r 2011, 15:01 
Kasutaja avatar

Osalejate muljeid ka siis :geek:
Avanes siis vĂ”imalus neljapĂ€eval minna Butterflysse koos Üllega nii öelda fĂ€nnikohtumisele :ugeek: Koht oli ideaalne.
Eks ole nÀha, mis sinna saatesse tÀpselt pannakse. Aga usun siiralt, et materjal sai hea.
Alguses rÀÀgiti minu ja Üllega kahekesti. RÀÀkisime, miks meile Ott meeldib, fĂ€nnialbumist, facebookist, foorumist ja YouTube fĂ€nnikanalist. Ja rÀÀkisime muidugi ka teistest fĂ€nnidest. Ja Ülle luges siis ka ĂŒhe toreda luuletuse meie Otist.
Mingi aeg jÔudis siis unine Ott ka ;) Sirvisime koos fÀnnialbumit ja meenutasime kontserte.
Peab Ă€ra mĂ€rkima, et mitte kellelgi teisel Eesti artistil (nendega, kellega Ott on rÀÀkinud), ei ole sellist fĂ€nnialbumit, nagu on Otil. Ta on ÀÀretult uhke selle ĂŒle. Ta olla seda lausa oma sĂ”pradele nĂ€idanud :ugeek:
Oti tĂ€nulikkus fĂ€nnide ees on meeletu. Ta tĂ€nas meid mitu-mitu korda, et me ikka tulla saime ja et me oleme olemas. Ta ikka ĂŒtleb, et fĂ€nnid teevad talle nii palju kingitusi, et ta peab ise ka midagi hakkama tegema :lol: Mitte, et meie kingitus ongi ju tema laulmine.
Ja ega seegi kord ei jÀÀnud Ott ilma kingitusteta. Ülle oli kirjutanud ilusa paberi peale meie fĂ€nnklubi liikme Marju luuletuse. Ott luges selle lĂ€bi, oli vĂ€ga liigutatud ja ĂŒtles, et see luuletus tuleb raudselt Ă€ra raamida ja seina peale panna.
Mina siis kinkisin talle isetehtud komme :) Ka eelmine nĂ€dal saatsin talle Raplasse ise meisterdatud komme :) Ott veel kĂŒsis, et kas ma neid valgeid ka tegin - et need olid nii head :oops:
ÜhesĂ”naga ta ootab meid ikka ja jĂ€lle kontserditele. Tema tĂ€nu ja alandlikkus fĂ€nnide ees on piiritu. ;)
Ja uuest laulust "Öö" siis nii palju ,et see peaks varsti-varsti raadiosse jĂ”udma, ning autor on siis Kaspar Kalluste.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25 MĂ€r 2011, 21:24 
Kasutaja avatar

Ailen juba nii toredalt muljetas siin, et polegi eriti midagi lisada :)
Kirjutan siis vÔib- olla oma isiklikest emotsioonidest. Mis siin salata, eks ma ikka pabistasin pÀris kÔvasti. Ma arvan, et kohapeal polnudki selle peale nii palju aega mÔelda, aga enne kindlasti. Mind rahustas maha Oti laulude kuulamine. Ma arvan, et neid kuulates sain ma aru, miks ma seda kÔike olen nÔus tegema. VÀga positiivse laengu andis ka eelmisel Ôhtul kuulatud kontsert Solarise keskuses.
MÔtlesin ka selle peale, et enda nimel on palju kergem rÀÀkida, kui kogu fÀnnklubi nimel. Ootused meile olid ju vÀga kÔrged.
Õnneks meil olid suurepĂ€rased nĂ”uandjad :)
Kindlasti oli hea, et me olime seal kahekesi koos Aileniga ja mitte ĂŒksi. Hea oli tunda kaasfĂ€nni Ă”latunnet ja toetust :)
Ma loodan, et me saime hÀsti hakkama fÀnnklubi reklaamimisega ja te ei pea meis pettuma :)
Ootame pÔnevusega seda saadet. Tahaks teada, mis sellest kogu filmitud materjalist eetrisse jÔuab...
Ma olen vÀga Ônnelik, et sain osaleda selle saate tegemises. See oli meeletult tore kogemus. Seda kÔike lÀbi elades, sain tÔeliselt aru, kuivÔrd unikaalne on tÔepoolest Oti fÀnnklubi ja kuivÔrd ainulaadne on meie Ott :)
Ott ĂŒtles selle aja jooksul vĂ€ga mitmeid kordi, et aitĂ€h, et te tulite ja oli siiralt Ă”nnelik oma fĂ€nnklubi ĂŒle :). Ta on vĂ€ga armas, siiras ja sĂŒdamlik inimene :). Mul oli suur au temaga seal vestelda :).
LĂ”pus kĂŒsiti Otilt, mis ta tahab oma fĂ€nnidele öelda?
Ta kiitis vĂ€ga palju oma fĂ€nne ja ĂŒtles, et ĂŒritab ikka meie tegemistega kursis olla ja et tĂ€nu meile on olemas ka tema :).
LĂ”petuseks ĂŒtles ta: AitĂ€h, teile!
Mille peale me ĂŒtlesime Aileniga nagu ĂŒhest suust: AitĂ€h Sulle!
Ootame ja loodame sellelt saatelt parimat :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25 MĂ€r 2011, 22:26 
Kasutaja avatar

No ma pean uuesti ikka rĂ”hutama ,et tĂ”esti.. TĂ”esti Ott oli sĂŒdamest tĂ€nulik ,et tal sellised fĂ€nnid on :) Usun ,et ta ise ikka arvab ,et ta on vĂ€he meie jaoks teinud :) Et nii öelda tĂ€nanud meid :) Aga tema muusika ja olemus ongi ju see, mille pĂ€rast me seda kĂ”ike teeme :) Sest ta on ju unikaalne :)
Muidugi Ülle emotsioonid ja kommentaar siin ees on vĂ€ga super :) TĂ”siselt hea kogemus oli see kĂ”ik :) Ei kujuta ettegi kui oleks pidanud ĂŒksi rÀÀkima Otist ja tema fĂ€nnidest :)
AitÀh sulle Ott ,et oled olemas :)
AitĂ€h sulle Ülle ,et sina seal olid :)
AitĂ€h TV3, et leidsite meie fĂ€nnklubi ĂŒles ja pidasite seda tĂ€htsaks :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25 MĂ€r 2011, 22:49 
Kasutaja avatar

VĂ€ga armas, Ailen :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 26 MĂ€r 2011, 09:56 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Eesti otsib superstaari erisaade "Ott Lepland" on TV3 eetris 7.aprillil kell 20.30 ja 8.aprillil kell 13.00

PostitusPostitatud: 26 MĂ€r 2011, 10:46 
Kasutaja avatar

Saate lĂŒhikirjeldus kavad.ee lehelt:

Telesaate “Eesti otsib superstaari” eelmise hooaja vĂ”itja Ott Lepland vallutas kiirelt paljude eestlaste sĂŒdamed. Kuidas noor mees meeletule kontsertide ja plaadistamiste tempole on vastu pidanud, nĂ€eme tĂ€nases saates.

PostitusPostitatud: 26 MĂ€r 2011, 12:58 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
NĂŒĂŒd ongi ehk aeg tĂ€psustada, kuidas saatetoimetaja poolne kontaktivĂ”tt meiega toimus :).

Olime mĂ”nda aega jĂ€tnud vaatamata meie fĂ€nnklubi meilipostkasti (sama fanclub@ottleplandfans.ee, mis ka meie loodud YouTube fĂ€nnikanalis kontaktina kirjas), kuna pidevaks omavaheliseks sidepidamiseks toimisid meil muud suhtluskanalid, ja kui mĂ€rtsi esimesel poolel avastasin saatetoimetaja Kaidi Kleini saadetud kirja, oli sellest möödas juba hulk pĂ€evi ... Kirjas meie fĂ€nnklubile ta mainis, et on tutvunud meie toimiva fĂ€nnikodukaga, ja et seetĂ”ttu sooviks TV3 salvestada staarisaate eelmistest vĂ”itjatest tehtavate saadete – tĂ€psemalt Oti erisaate - jaoks lĂ”igu ka Oti kohtumisest fĂ€nnidega, ja kĂŒsis kas see oleks meie abiga vĂ”imalik.
Helistasin talle esimesel vĂ”imalusel, ĂŒtlesin, et kindlasti on vĂ”imalik! RÀÀkisime fĂ€nnialbumist, mille Ott superstaarisaate aastapĂ€evaks sai, fĂ€nnikanalist ja muustki pĂ”nevast, mille ĂŒheskoos oleme loonud.
FĂ€nnifoorumi ja fĂ€nnikanali tehnilise „pĂ”hja“ lĂ”i ju meie Marju. Soovitasin Kaidil kindlasti meie fĂ€nnifoorumiga liituda, mida ta ka tegi :). Selgus aga, et kuna kogu saade on juba kokku monteeritud, ei ole kindel, kas fĂ€nne puudutavat lĂ”iku enam juurde monteerida saabki.
Toimetajapoolne huvi siiski oli :) ...
Kuna oli vaja paari kiirelt reageerivat fĂ€nni Tallinnast, siis esimene mĂ”te langes Üllele (kelle telefoninumber sai ka toimetajale antud) ja Ailenile, kes mĂ”lemad olid seotud lĂ€hedalt ka fĂ€nnifoorumi, fĂ€nnialbumi ja YouTube fĂ€nnikanali sĂŒnnilooga.

JĂ€ime kannatlikult tagasisidet ootama, pidi tĂ€psustatama tehnilisi vĂ”imalusi, millega lĂ€ks oodatust kauem. Mööda lĂ€ks enam kui nĂ€dal... Kui siis otsustasin 22. mĂ€rtsil toimetaja Kaidile helistada, kĂŒsimaks mil saade eetrisse lĂ€heb ja valmis nentima, et ju vist ei mĂ€nginud vĂ€lja paariminutilise lisaklipi jaoks kogu montaaĆŸ ĂŒmber teha .... selgus rÔÔmsa ĂŒllatusena, et asi saab siiski teoks, 24. mĂ€rtsiks ongi planeeritud salvestus (vaid Otiga olevat vaja veel kokku leppida) :). Peagi helistatigi Üllele, ja asusime kiirelt plaane pidama.
Et toimuvat mitte „Àra sĂ”nuda“, otsustasime - ebausklikud nagu me olime - kuni salvestuse tegeliku toimumiseni mitte nö liigselt hĂ”isata ;)...

Olgu öeldud veel, et Marju loodud luuletuse alla (nĂ€ete seda meie foorumi Loomingu Raamatukogu alguses: â€žĂŒhest Ă€rkamise pĂ€evast...“) sai kogu meie fĂ€nnide kogukonna nimel fĂ€nnklubi e-mail ja meie foorumi veebiaadress, pĂ€isesse viide, et see luuletus oli pĂŒhendatud Oti superstaarisaate vĂ”idu aastapĂ€evale.

Eemal
 Profiil Personaalne album  

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 22:34 

Saabuks see neljapÀev kiiremini..

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 22:36 
Kasutaja avatar

Pilte: 10
Personaalne album
Sirtsu kirjutas:
Saabuks see neljapÀev kiiremini..

Jap. Saab Otti nÀha. Laivis. :D

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 22:39 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Mina ei suuda otsustada.
Kas minna TĂŒrile kontserdile - see algab ju kell 19.00, sinna tahaks ka, mis siis et sarnane kontsert juba 16. aprillil Tartus, kuhu niikuinii lĂ€hen :).

TĂŒrilt tagasi koju jĂ”uaks aga siis, kui saade juba ammu lĂ€bi.

Samas saab ju lindistama panna, ja siis koju jÔudes vastu ööd vaadata...

Eemal

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 22:40 

Mulle tundub, et see nÀdal venib kohe meelega nagu tigu :D
Seda peaks reedel kordama ka

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 22:41 

Tiina, tÔmba loosi, et kas lÀhed vÔi mitte :D

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 22:45 

Kindlasti vaatan. Ammu juba oodanud. Ohh tegelikult oleks lahe kui kogu siinne fÀnnklaab Otiga kohtuma lÀheks :) Ott ja 60 naist , see oleks vÀgev vaatepilt :)
Tegelikult olen suur fĂ€nn tal kĂŒll aga pole veel Ă”nnestunud saada temalt plaadile autogrammi. Tuleks vist jĂ€rgmisel esinemisel kuidagi see endale sebida:)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 22:47 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Sirtsu, loosi ma ei tÔmba, ja reedel vaadata ei saa, aga see otsus, kas minna saatega samal Ôhtul Oti kontserdile, tuleb neljapÀeva hommikul.

Hetkel olen töökuhja likvideerinud selle nimel, et kui vaim peale tuleb, siis ikka minna saaksin.

Eemal

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 22:49 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Breezer kirjutas:
Kindlasti vaatan. Ammu juba oodanud. Ohh tegelikult oleks lahe kui kogu siinne fÀnnklaab Otiga kohtuma lÀheks :) Ott ja 60 naist , see oleks vÀgev vaatepilt :)
Tegelikult olen suur fĂ€nn tal kĂŒll aga pole veel Ă”nnestunud saada temalt plaadile autogrammi. Tuleks vist jĂ€rgmisel esinemisel kuidagi see endale sebida:)

Ei ole 60 naist, mehi ka hulgas, vÀhemalt nii 2-3 ;).
Ja Raadio Uunot ei saa vist ka naiseks lugeda ;) ;) :D

Eemal

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 22:50 

No naisi oleks ikka rohkem :) Aga kas selline asi on juba tehtud? Ma vÔtaks isegi vaba pÀeva töölt selle jaoks :)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 22:53 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Mis asi oleks tehtud :) ? Kas sa lugesid kÔiki muljeid sellest erisaate teemast ? - pÀris algusest peale tasub lugeda .... Meie esindajad kÀisid ju Otiga kohtumas.

Ja kui loed rubriiki "AastapÀev", ja muidugi neid rubriike siin veel .... saad pÀris huvitava pildi meie senistest tegemistest ... ;))

Eemal

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 22:59 

Lugesin selle teema kĂŒll lĂ€bi :) Kohtumas kĂ€is ju ainult 2 fĂ€nni. Aga no ma parem midagi ei kĂŒsi enam. Enne tuleb kĂ”ik ilusasti lĂ€bi lugeda.
JÀÀn esialgu lugejaks siia :) Aga jah ma mÔtlesin siiski kÔiki fÀnnklubi liikmeid.
KĂŒsimusi ja ideid siia kas julgengi panna :( Ma loodan,et uusi liikmeid ikka vĂ”etakse rÔÔmuga vastu.
Ma ju tÀpselt samasugune Oti fÀnn nagu kÔik siin 8-)

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 23:03 

Breezer kirjutas:
KĂŒsimusi ja ideid siia kas julgengi panna :( Ma loodan,et uusi liikmeid ikka vĂ”etakse rÔÔmuga vastu.
Ma ju tÀpselt samasugune Oti fÀnn nagu kÔik siin 8-)

Julge ikka, midagi pole karta. KÔik Oti fÀnnid on vÀga toredad ja sÔbralikud. Ja selles vÔid kindel olla, et uusi liikmeid vÔetakse ALATI rÔÔmuga vastu! ;)

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 23:09 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Muidugi vÔtame kÔik rÔÔmuga vastu, seepÀrast sai tere tulemastki hÔigatud, et 60. liige oled! Loodan et mÀrkasid :)

Ma tahangi öelda lihtsalt et siin foorumis on nii palju huvitavat, mida oleme kogunud ja koostanud alates novembri keskpaigast 2010, kuigi eeltöö algas varem, seda ilmselt annab lugeda :) :) (sh YouTube konto link, mis on meie loodud: http://www.youtube.com/user/ottleplandfans )

AastapÀeva teema on ka huvitav, sealt saab mÔnda teada.

Saate jaoks kohtuma saatsime 2 fÀnni, sest rohkemat ei oleks ajafaktor ja muud saateformaadi hetkeasjaolud vÔimaldanud.
Aga nii mĂ”nelgi meist juba eelmisest suvest haub mĂ”te fĂ€nniklubi mingist suuremast ja kindlasti organiseeritud ĂŒritusest. KĂŒll jĂ”udumööda sellegi teoks teeme.

Eemal

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 23:11 

Lihtsalt ma siit lugedes sain aru, et sellist ĂŒritust kus kĂ”ik selle foorumi liikmed kohtuksid temaga, ei ole veel olnud. Jah,ma saan aru, et see arv on piisavalt suur.
Ehk siis tuleb mul peale mĂ”nda tema esinemist ĂŒritada jutule saada ning sealt autogramm hankida :)
LĂ€ks kĂŒll teemast vĂ€lja nĂŒĂŒd. Igaljuhul, neljapĂ€eval olen teleka ees.
Ja kui mĂ”ni suurem kokkutulek Otiga plaanis, olen kindlasti olemas. Tiinast, mĂ€rkasin kĂŒll ja youtubes kolasin ka.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 23:20 
Kasutaja avatar

Personaalne album
Breezer kirjutas:
Lihtsalt ma siit lugedes sain aru, et sellist ĂŒritust kus kĂ”ik selle foorumi liikmed kohtuksid temaga, ei ole veel olnud. Jah,ma saan aru, et see arv on piisavalt suur.
Ehk siis tuleb mul peale mĂ”nda tema esinemist ĂŒritada jutule saada ning sealt autogramm hankida :)
LĂ€ks kĂŒll teemast vĂ€lja nĂŒĂŒd. Igaljuhul, neljapĂ€eval olen teleka ees.
Ja kui mĂ”ni suurem kokkutulek Otiga plaanis, olen kindlasti olemas. Tiinast, mĂ€rkasin kĂŒll ja youtubes kolasin ka.

Ei ole suuremat ĂŒritust olnud veel - selle organiseerimine vĂ”tab kindlasti rohkem aega ja vajab lĂ€bimĂ”tlemist jne. Aga unistanud oleme kĂŒll. Aga siin-seal kontserditel on kĂ€idud koos ikka - koopereerudes grupiti :).
PÀris palju auru lÀinud foorumi loomise ja haldamise, info arhiveerimise ja fÀnnikanali peale. Ja osadel meist kipub see kontserdigraafik ka tihedaks :D

Aga vÔin meie paljude kogemusest öelda - Otilt autogrammi saamine ei ole raske :). Ta on alati vÀga sÔbralik, isegi kui soovijate rivi on pikk :).

Eemal

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 23:25 

Mina mÀletan kui tal plaat vÀlja tuli ja temaga Orkutis suhtlesin ja siis temalt autogrammi palusin. Sain vastuseks, et ainult HSM etenduse jÀrgselt jagatakse autogramme. Ja sinna see jÀigi :( Ma ei tea kuidas peale kontserti Ott vÔi siis turvamees suhtuks kui ma tahaks autogrammi plaadile.

Eemal
 Profiil  

PostitusPostitatud: 05 Apr 2011, 23:26 

Natuke kĂŒll teemast vĂ€lja, aga selle pika fĂ€nniriviga seoses tuli mulle eelmise aasta kevad meelde. Ott esines JĂ”geval ja sellist meeletut rahvamassi polnud ma veel nĂ€inud. Autogramme jagas mingi tund-poolteist ja ma pidin ikka pikalt ootama, enne kui oma autogrammi kĂ€tte sain. Siis tekkis kĂŒll selline tunne, et ta on vist mingi maailmakuulus superstaar. :D

NĂ€ita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 1. leht 3-st [ 55 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  JĂ€rgmine

KÔik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 kĂŒlaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
HĂŒppa: