Tänane kuupäev 23 Nov 2017, 12:19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

1. leht 1-st [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Ott Lepland: Raha pärast ma ei esine
PostitusPostitatud: 04 Jaan 2014, 14:47 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
04.12.2014."Postimees"
Pikk intervjuu: "Raha pärast ma ei esine"
http://www.postimees.ee/2650716/ott-lep ... a-ei-esine

Teema pealkiri: Re: Ott Lepland: Raha pärast ma ei esine
PostitusPostitatud: 04 Jaan 2014, 14:54 
Kasutaja avatar

Pilte: 2
Personaalne album
Ott Lepland avaldas juba meie esmakohtumisel muljet. See juhtus nüüdsest veidi rohkem kui neli aastat tagasi. Ta oli jõudnud superstaarisaates nelja parima hulka. Saate produtsendid kutsusid mind jagama verinoortele artistidele nõu, kuidas alalõpmata midagi põnevat, erilist, intrigeerivat otsiva meedia hambus ellu jääda.

Võrreldes kolme konkurendiga avaldas Ott Lepland mulle sügavat, koguni jahmatavat muljet, esitades äärmiselt asjalikke ja teraseid küsimusi. Juba toona ei tekkinud kahtlust – ja ausõna, see ei ole tagantjärele tarkus –, et tegemist pole lihtsalt järjekordse noore lauljaga, kelle tähelend kestab vaid nii kaua, kuni kestab saade. Leplandis oli sisu. Suurt ja sügavat sisu :) 8-) .

Teema pealkiri: Re: Ott Lepland: Raha pärast ma ei esine
PostitusPostitatud: 04 Jaan 2014, 16:28 
Kasutaja avatar

Pilte: 0
Personaalne album
anne kirjutas:
Ott Lepland avaldas juba meie esmakohtumisel muljet. See juhtus nüüdsest veidi rohkem kui neli aastat tagasi. Ta oli jõudnud superstaarisaates nelja parima hulka. Saate produtsendid kutsusid mind jagama verinoortele artistidele nõu, kuidas alalõpmata midagi põnevat, erilist, intrigeerivat otsiva meedia hambus ellu jääda.

Võrreldes kolme konkurendiga avaldas Ott Lepland mulle sügavat, koguni jahmatavat muljet, esitades äärmiselt asjalikke ja teraseid küsimusi. Juba toona ei tekkinud kahtlust – ja ausõna, see ei ole tagantjärele tarkus –, et tegemist pole lihtsalt järjekordse noore lauljaga, kelle tähelend kestab vaid nii kaua, kuni kestab saade. Leplandis oli sisu. Suurt ja sügavat sisu :) 8-) .

Ja ajaloo meenutuseks meile taas see muljekild, millele ajakirjanik Priit Pullerits oma tänases artiklis viitab, ja mille ta üllitas tookord kohe päev pärast Oti saatevõitu - Oti-teema mis ajakirjanikule muljet valdas, algab artikli 4. lõigust:
http://suusk.blogspot.com/2009/12/pulle ... ri-ei.html

Eemal
 Profiil Personaalne album  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
 1. leht 1-st [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis